Головна » Здоров`я » Десять симптомів можливої онкології, які не можна ігнорувати ....

Десять симптомів можливої онкології, які не можна ігнорувати ....

07.04.2016 в 08:04 переглядів: 199 коментарів: 0 Здоров`я
Не варто відразу лякатися при виявленні у себе на тілі будь-яких шишок або припухлостей - це не обов'язково рак. Але точно - серйозний привід звернутися до лікарні. Щоб не пропустити серйозний симптом і вчасно звернутися за медичною допомогою, потрібно не пропустити важливі сигнали і симптоми.

Симптом 1: родимка стала виглядати по-іншому

Злоякісне новоутворення на шкірі (меланома) може серйозно зашкодити організму і стати фатальною хворобою. Тому, при перших ознаках того, що родимка змінила розмір, забарвлення, обриси контурів, стала свербіти або кровоточити - варто невідкладно звернутися до лікаря.

Симптом 2: нескінченний кашель і охриплий голос

Коли кашель не проходить, та ще, якщо ви і курите, варто забити на сполох - так починається рак легені. Постійно охриплий голос може бути свідченням раку голови і шиї. До такого взаємозв'язку експерти прийшли не так давно в ході досліджень і пояснили це тим, що зростаючі ракові пухлини здавлюють зв'язки і нерви, що призводить до пошкодження голосового апарату.

Симптом 3: припухлість лімфатичних вузлів тіла

Коли такий симптом не проходить протягом місяця, рекомендується обов'язково відвідати онколога.

Симптом 4: сечовипускання змінилося

Якщо сечовипускання стало досить частим, а якщо ще процес став рвані з виділеннями маленькими порціями, це може свідчити про рак передміхурової залози.

Симптом 5: кишечник збунтувався

Змінена поведінка кишечника може говорити про можливе раку товстої кишки. Насторожитеся, якщо вас мучать постійні запори або рідкий «стілець», а також калові маси можуть стати набагато тонше.

Симптом 6: різка втрата ваги

Коли ви ні з того, ні з сього втратили 10 кг - це не такий вже і привід для радості. Такий симптом досить небезпечний, він може свідчити про рак товстої кишки і навіть печінки. А відбувається це через те, що ракові клітини змінюють обсяг речовин і білки перестають засвоюватися, а м'язи від цього зменшуються і відбувається різка втрата маси тіла.


Симптом 7: довгі, незрозумілі болі

Непроходяшіе протягом 3-х місяців болю за умови, що ви не займаєтеся спортом, сходіть до лікаря. Зазвичай зростаючі пухлини починають тиснути на кістки, нерви, зв'язки, що призводить до затискання і викликає постійні болі.

Симптом 8: кровотечі незрозумілі

Якщо у вас з'являються кров'янисті виділення в місцях. Де їх не повинно бути (наприклад, в слині або калі) - серйозний привід піти в онкологію.

Симптом 9: незагойні виразки в роті

Таке явище може бути передвісником раку ротової порожнини - відвідайте лікаря, щоб виключити рак.

Симптом 10: важко ковтати

Цей симптом може бути ознакою багатьох видах раку, тому варто відвідати лікаря. І не слухайте рідних і знайомих, які вашу стурбованість видають за недовірливість. У таких випадках краще бути надмірно недовірливим, але живим, ніж безтурботним, але серйозно хворим.

Джерело: http://headinsider.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL