Головна » Економіка » Deutsche Bank вважає польський злотий найдешевшою валютою в світі

Deutsche Bank вважає польський злотий найдешевшою валютою в світі

26.05.2016 в 09:35 переглядів: 332 коментарів: 0 Економіка

Економісти Deutsche Bank вважають, що на сьогоднішній день «найдешевшої валютою в світі» є польський злотий, повідомляє «Радіо Польща». На думку аналітиків банку, злотий недооцінений приблизно на 10 відсотків.

Експерти пророкують зміцнення польської валюти, оскільки зростання економіки Польщі в 2016 та 2017 років роках приблизно очікується на рівні 3,5 відсотка в рік. Крім того, в країні спостерігаються високі показники ділової активності, рекордно низький рівень безробіття і зростання заробітної плати.

Дані німецьких аналітиків в цілому підтверджують недавній прогноз Європейської комісії, за яким економіка Польщі в 2016 році буде рости в межах від 3,5 до 3,7 відсотка в рік.

У березні Deutsche Bank, згідно з повідомленням Bloomberg, назвав найбільш недооціненою валютою Європи російський рубль. До таких висновків експерти банку прийшли, оцінюючи динаміку курсів, використовуючи модель BEER (Behavioral Equilibrium Exchange Rate - поведінковий рівноважний валютний курс). Вона була розроблена в 1999 році.

Методика дозволяє відстежити розбіжність між реальним курсом рубля і економічною ситуацією в країні. Тоді курс російської валюти становив близько 73 рублів за долар. До травня рубль зміцнився до 64 рублів за долар.

 

Подробнее:  Новости Ю

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL