Головна » Спорт » Динамо без перемоги, Усик без бою в США

Динамо без перемоги, Усик без бою в США

20.10.2016 в 06:12 переглядів: 500 коментарів: 0 Спорт
Київське Динамо виявилося на останньому місці в групі Ліги чемпіонів після домашньої поразки від португальської Бенфіки в матчі третього туру групового етапу. Кияни провели свою кращих матч в поточному розіграші турніру, створили масу моментів, але реалізували жодного. У свою чергу Бенфіка забила в кожному таймі по голу і виграла 2: 0.

В інших матчах дня Ліги чемпіонів відзначимо несподівану перемогу Бешикташа над Наполі і розгром Барселоною англійського Манчестер Сіті.

Протилежна ситуація з командою Реброва у молодіжної команди Динамо, яка обіграла Бенфіку 2: 1 і вийшла на перше місце в групі Юнацької ліги чемпіонів.

З інших футбольних новин дня відзначимо новина про те, що Шахтар заборонив сепаратистам грати на Донбас-Арені в футбол, нову співробітницю Кріштіану Роналду, а також підозри екс-гравцеві Динамо Роману Єременко у вживанні кокаїну.

Промоутер Джошуа звинуватив Володимира Кличка в закулісних іграх - ніби як український боксер хоче битися 10 грудня за пояс WBA, а бій з Ентоні Джошуа є лише способом змусити про себе говорити.

Тим часом скасували попередньо призначений на 10 грудня бій Головкіна з Джейкобс, через що відкладається дебют Олександра Усика в США.

Також відзначимо новина про те, що чемпіон України з баскетболу Хімік почав виступи в Лізі чемпіонів з поразки від російського Автодору, а перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Кубка Кремля в Москві.