Головна » Інтернет » Divan.TV випустив оновлений додаток для аудиторії чисельністю в 1 200 000 користувачів Android

Divan.TV випустив оновлений додаток для аудиторії чисельністю в 1 200 000 користувачів Android

07.09.2017 в 20:16 переглядів: 906 коментарів: 0 Інтернет

За весь час існування мобільного додатку Divan.TV, його завантажили користувачі більш ніж на 1 200 000 пристроїв на платформі Android. Враховуючи таку кількість установок, наші фахівці розробили ряд оновлень для мобільного додатку.
 

Зараз складно уявити популярну послугу без мобільного додатку. Сучасні девайси в руках кожної людини мотивують Divan.TV не стояти на місці і відповідати запитам часу. Фахівці нашого сервісу провели масштабну роботу по оновленню мобільного додатку на платформі Android.

Новий додаток має цілу низку переваг:

• Має повністю перероблений дизайн і юзабіліті

• Інтерфейс адаптований під сучасні екрани з високою якістю зображення

• Прискорена робота додаткe, поліпшена сумісність з різними версіями ОС Android

• Є можливість формувати з «Відео» і записів «ТВ-Архіву» індивідуальні списки «подивитися пізніше»

• Додаток дозволяє переглядати архів записів каналів терміном до 14 днів

• Додана нова можливість «Продовження перегляду», що дозволяє продовжити перегляд з того місця, де користувач зупинився в останній раз.

• Нова функція батьківського контролю в додатку

«Новий додаток для смартфонів і планшетів під управлінням Android - це наступний крок у розвитку Divan.TV і його можливостей. Крім оновленого дизайну, додано ряд важливих функцій, необхідних сучасним користувачам платформи Android. Ми не зменшуємо темпи і найближчим часом плануємо порадувати наших абонентів ще безліччю цікавих розробок. »Так прокоментував вихід нової версії додатку директор по продукту Євген Куцарский.

Divan.TV дозволяє своїм абонентам не прив'язуватися до одного пристрою: телевізор, ноутбук, планшет або смартфон. Є можливість дивитися улюблені фільми і канали в будь-якому місці, де є підключення до мережі Інтернет. А з оновленим додатком, це стало ще зручніше і швидше.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL