Головна » Різні новини » Дивовижні наслідки рослинної дієти

Дивовижні наслідки рослинної дієти

31.03.2016 в 07:29 переглядів: 260 коментарів: 0 Різні новини
У цьому дослідженні брали участь 700 чоловік у віці від 25 до 64 років. Протягом шести місяців 350 з них вживали в їжу рекомендовані дієтологами рослинні продукти (як мінімум 5 80-грамових порцій різних страв з овочів і фруктів), а інші 350 не змінювали своїм пристрастям і вживали переважно м'ясні продукти.

Результати обстеження учасників експерименту показали, що рослинна дієта не тільки захищає людину від гіпертонічної хвороби, а й є хорошим способам профілактики ішемічної хвороби серця і гострих порушень мозкового кровообігу (їх частота в експериментальній групі виявилася відповідно на 6 і 15% менше, ніж у контрольній) .

Крім того, у членів експериментальної групи в крові достовірно підвищився вміст природних антиоксидантів - вітаміну С, лютеїну і бета-каротину, що також вважає сприятливим для здоров'я.

Вчені припустили, що зниження артеріального тиску в результаті тривалого вживання рослинної їжі пов'язане з підвищенням концентрації в крові людини калію, що міститься в багатьох овочах і фруктах. Крім того, на цей показник могло вплинути зниження надходження в організм іонів натрію.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL