Головна » Культура » ​Дмитро Дікусар відкрив власну танцювальну студію і презентував відеокліп!

​Дмитро Дікусар відкрив власну танцювальну студію і презентував відеокліп!

22.05.2016 в 08:41 переглядів: 407 коментарів: 0 Культура
На минулих вихідних в Києві відбулося відкриття нової ексклюзивної студії танцю «Dance Art Academy», одним із співзасновників якої став відомий український хореограф Дмитро Дікусар. 

Професійні танцюристи, колеги, публічні персони та близькі друзі Дмитра Дікусара зібралися, щоб особисто привітати його з відкриттям «Dance Art Academy». Особливістю студії стане специфіка «Pro-Am» - коли танцюрист-аматор стає в пару з професіоналом. 

Відкрив танцювальний вечір співзасновник академії - Юрій Логачев. Ірина Бас станцювала з багаторазовим чемпіоном України з професіоналам Ігорем Кобюком, ніж привела публіку в захват. Після чого в аргентинському танго закружляли Ольга Горбановська і Сергій Шулико. Кульмінацією вечора стала прем'єра відеокліпу «Dance Art Academy». 

Історію жіночих ніжок на паркеті екранізував режисер, відомий український хореограф і творець балету APACHE CREW Анатолій Сачівко. Однією з останніх відео робіт Сачівко був кліп Jamala «Заплуталась». 

«Я завжди хотів гарну, дорогу, шикарну студію танцю. І ось, зібравши людей, які розділили моя думка і загорілися таким же бажанням, ми від душі зробили, не побоюся цього слова, найкращу студію в місті! Всі чотири засновника, а це я, Ігор Кобюк, Ірина Бас і Юрій Логачев, танцюють, займаються танцями, люблять творчість, тому цей клуб вже став для нас домом. Танець нас поєднав. Спочатку хобі переросло в серйозне захоплення, а потім ми вирішили створити місце, де буде комфортно займатися не тільки нам, а й іншим людям. Так і з'явилася наша «Dance Art Academy». Важливо, що наша школа не спрямована на розвиток майстерності спортсменів. Цю студію ми створили для звичайних людей, які хочуть навчитися танцювати, але не знаходили для цього часу раніше. Будь-хто, хто пропустив заняття танцями у своїй молодості або юнацтві, але хоче танцювати, зможе виконати свою мрію у нас! Ми маємо професіоналів, які допоможуть максимально швидко вирости в мистецтві танцю, насолоджуючись собою», - коментує Дмитро Дікусар. 

В кінці вечора всі гості з'єдналися в танці під майстер-клас Шім-Шама від Георгія Рассказова. 

«Dance Art Academy» – це те місце, де в найбільш комфортних умовах та під керівництвом кращих професіоналів здійснюються танцювальні мрії всіх, хто так давно хотів зайнятися танцем, а енергетика академії стане справжнім еліксиром молодості, як душі, так і тіла її відвідувачів. 

Нагадаємо, що крім занять танцями, в «Dance Art Academy» також можна відвідати заняття йоги, кабінет масажиста і скористатися кабінетом краси, а також з'їсти найсмачніші десерти і випити кращий кави на Подолі.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL