Головна » Зв'язок » Доходи від послуги «Домашній Інтернет» у першому кварталі 2016 зросли на 26%

Доходи від послуги «Домашній Інтернет» у першому кварталі 2016 зросли на 26%

06.06.2016 в 19:26 переглядів: 262 коментарів: 0 Зв'язок

 

За даними лідера телекомунікаційного ринку – Київстар – зростання доходів обумовлене популярністю послуги «Домашній Інтернет», яка принесла компанії 148 млн грн, що на 26% більше, ніж у 1 кварталі 2015. ARPU клієнтів виріс на 27%, до 61 грн.

Київстар – найбільший в Україні провайдер фіксованого інтернету за технологією Fiber to the Building (FTTB). База компанії налічує понад 800 тис. користувачів. За останній рік її зростання було незначним – на 0,5% без урахування зони АТО. Однак для такого висококонкурентного ринку, як фіксований ШСД, це чудовий результат.

«Ми підготували для наших абонентів вигідні пропозиції, які виявилися дуже популярними», – пояснює зростання доходів Максим Купко, керівник напряму FTTB Київстар. Крім того, фахівці компанії спростили систему оплати – перейшли від добової до помісячної.

«Ми постійно покращуємо якість роботи нашої мережі та створюємо умови, які забезпечують нам приплив нових, задоволених абонентів, готових рекомендувати «Домашній Інтернет» від Київстар, – говорить Максим Купко. – Цікаво, що нові користувачі при підключенні обирають пакети з максимальною швидкістю інтернету в 100 Мб/с, що веде до зростання ARPU. Таких абонентів більше половини – 52%».

За словами Максима Купко, за останній рік Київстар розширив портфель продуктів за рахунок «Домашнього ТБ», а також значно спростив технічне підключення абонентів. Так, у домогосподарствах, де вже є інфраструктура, можна підключити нових абонентів онлайн протягом 10 хвилин. Усе це сприяє зростанню популярності «Домашнього Інтернету» від Київстар у нових та існуючих абонентів.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL