Головна » Різні новини » Дослідження: вища освіта зменшує ризик розвитку серцевої недостатності

Дослідження: вища освіта зменшує ризик розвитку серцевої недостатності

21.07.2016 в 06:35 переглядів: 201 коментарів: 0 Різні новини
Згідно з результатами дослідження, проведеного вченими з Європейського товариства кардіологів (ESC), вищу освіту зменшує ризик серцевої недостатності після серцевого нападу. Дослідження було опубліковане в журналі European Journal of Preventive Cardiology.

В ході роботи вчені проаналізували зв'язок між рівнем освіти і ризиком розвитку серцевої недостатності після гострого інфаркту міокарда (ГІМ) у 70 506 пацієнтів у віці від 35 до 85 років.

При цьому рівні освіти були поділені на початкове (до 10 років шкільного навчання), середнє, що включає старші класи або коледж, і вища, що включає закінчення університету. Пацієнти також були поділені на дві групи в залежності від стадії серцевої недостатності.

Результати дослідження показали, що у пацієнтів з середньою і вищою освітою, що мають ранню стадію серцевої недостатності, ризик розвитку захворювання на 9% і 20% відповідно нижче, ніж у пацієнтів з початковою освітою.

У свою чергу пацієнти з вищою освітою, які мають пізню стадію серцевої недостатності, ризикують на 27% менше в порівнянні з тими, у кого тільки початкову освіту.

Провідний автор дослідження Герхард Суло стверджує, що зазвичай люди з низьким рівнем освіти не мають можливості отримати вчасно необхідне лікування, а тому пророблене дослідження має також поліпшити їх стан і забезпечити необхідну допомогу.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL