Головна » Наука і технології » Двоповерховий потяг повинен вийти на маршрут до осені

Двоповерховий потяг повинен вийти на маршрут до осені

05.08.2016 в 08:27 переглядів: 841 коментарів: 0 Наука і технології
Глава Укрзалізниці доручив співробітникам компанії прискорити ремонт електропоїзди Skoda EJ675.

Войцех Балчун зажадав прискорити ремонт електропоїзди Skoda EJ675 і запустити його на маршрут вже до вересня 2016 року, повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"Неприпустимо, щоб один з найсучасніших в парку Укрзалізниці електропоїздів, побудований в 2012 році, вартістю 19 млн євро два роки стояв під парканом. Skoda EJ675 повинен вийти на маршрут вже у вересні цього року. Питання ремонту другого електропоїзда має бути вирішено в найкоротші терміни ", - заявив Войцех Балчун.

Також Глава Укрзалізниці зазначив, що в даний момент фахівці компанії аналізують, який саме напрямок найбільш доцільно вибрати для курсування поїзда Skoda EJ675. Також Балчун повідомив, що це рішення Укрзалізниця буде приймати з урахуванням інтересів місцевих громад, тому він розгляне пропозиції руководітей міст, з приводу їх зацікавленості в тому, щоб через їхні населені пункти проходив Skoda EJ675.

Важлива інформація:http://lingvoportal
Нагадаємо, два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant Укрзалізниця придбала в 2012 році до чемпіонату Європи 2012. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 607 місць, розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину. Перший поїзд обслуговує маршрут Харків - Генічеськ. Раніше повідомлялося про те, що протидія змінам в УЗ зараз величезна.


http://finance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL