Головна » Культура » ​Джамала назвала причину, по якій пішла на національний відбір «Євробачення» в цьому році

​Джамала назвала причину, по якій пішла на національний відбір «Євробачення» в цьому році

02.04.2016 в 07:58 переглядів: 438 коментарів: 0 Культура

Джамала відверто розповіла про несправедливість на музичних конкурсах


Новий випуск журналу «Woman Magazine» прикрасив мальований портрет співачки Джамали, яка зовсім скоро буде представляти нашу країну на міжнародному музичному конкурсі «Євробачення» в Стокгольмі. 

"Ось уже який тиждень Джамала є однією з найбільш обговорюваних персон в Європі. Але ще до її перемоги у нацвідборі ми запланували зробити з нею обкладинку. Особисто для мене Джамала повинна бути прикладом цілеспрямованості! Адже не один рік співачка йшла до своєї мети незважаючи ні на що! Я переконана, що хто вірить і прагне обов'язково буде почутим! "- поділилася головний редактор журналу «Woman Magazine» Юлія Лебедєва

 У національному відборі дівчина брала участь не один раз. Але мало хто знає про те, що швидко полюбився публіці пісню «1944», написану самостійно, Джамала до останнього не хотіла показувати публіці. Про страх оголити душу глядачеві співачка відверто розповіла на сторінках видання. 

 «Можна сказати, що я пішла на відбір «Євробачення» тільки тому, що була ця пісня. Я дуже переживала, як сприймуть її слухачі. Я написала «1944» ще півтора року тому. Пісня стала для мене таким сильним і складним емоційним моментом, що я берегла її в окремій папці, з окремим підписом і весь час боялася до неї повертатися», - зізналася Джамала. 

Також в ході інтерв'ю Джамала розговорилася про перше розчарування у творчому світі, що пережила ще в ранньому дитинстві на численних конкурсах юних талантів. 

«Конкурси... Це нескінченне хвилювання і несправедливість. Навіть не розумію, як мені вдавалося перемагати. Пам'ятаю конкурс в Москві. Мені було 13 чи 14 років. Організаторам не сподобалася моє прізвище - Яма. Зараз вже розумію, що в конкурсі місця присуджували за гроші, а ми не платили нікому з журі», - розповідає співачка.

 Про секрети впевненості в собі, пошуку гармонії і зворотному боці популярності Джамали, про благодійний проект Анни Седакової "Я допоможу", про спільне проживання Арсена Мірзояна з тещею Ніною Матвієнко, про художньої гімнастики Ірини Блохіної, про таємниці міста Мадрид від Злати Огневич і багато іншого читайте в свіжому номері «Woman Magazine» , який вже у продажу
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL