Головна » Здоров`я » Ефективні народні засоби для зміцнення пам'яті

Ефективні народні засоби для зміцнення пам'яті

29.04.2016 в 12:50 переглядів: 306 коментарів: 0 Здоров`я
Ефективним способом зміцнення пам'яті може бути вживання двох рослинних компонентів - м'яти і розмаріна.Чай з м'ятою істотно зміцнює довгу пам'ять у здорових дорослих людей. Також цей чай робить позитивний вплив на робочу пам'ять.

А ось вдиханні аромату розмарину, як виявилося, допомагає літнім людям запам'ятовувати ту чи іншу інформацію. Але якщо ви хочете розслабитися, то вам необхідно приймати інші рослинні компоненти, як показало дослідження.


Так, ромашковий чай уповільнює роботу пам'яті і знижує концентрацію, що корисно зробити перед відходом до сну. Запах лаванди також надає заспокійливий ефект. Ці висновки були зроблені на основі спостережень за 180 добровольцями, яким довільно давали вживати або вдихати ті чи інші рослинні компоненти.

Перед вживанням трав'яного чаю всі добровольці заповнювали анкети, які дозволяли оцінити їх настрій. Після 20-хвилинного відпочинку вони проходили тести на пам'ять та інші когнітивні функції, а також знову заповнювали анкети для визначення настрою.

М'ятний чай істотно зміцнював довгу і робочу пам'ять, а також концентрацію в порівнянні сромашковим чаєм і гарячою водою, як показали спостереження. Ромашковий чай сповільнював пам'ять і знижував увагу, що заспокоювало людей.

Джерело: http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL