Головна » Економіка » Єгипет оголосить новий тендер на закупівлю автобусів ЛАЗ

Єгипет оголосить новий тендер на закупівлю автобусів ЛАЗ

27.09.2016 в 12:29 переглядів: 243 коментарів: 0 Економіка
Єгипет анулював тендер на закупівлю 289 автобусів української компанії ТОВ Сіті Транспорт Груп.

Єгипет анулював тендер на закупівлю 289 автобусів української компанії ТОВ Сіті Транспорт Груп (СТГ), керуючої компанії ТОВ Львівські автобусні заводи (ЛАЗ). Про це заявив генеральний директор СТГ Ігор Чуркін, повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що в найближчим часом Єгипет проведе повторний тендер на поставку 400 низькопольних 12-метрових автобусів, оснащених CNG-двигунами.

"У 2015 році СТГ виграла тендер на поставку 289 автобусів в Каїр на суму $ 89 млн. Але в зв'язку з економічною ситуацією в Україні, неможливістю держорганів надати необхідні державні гарантії, а також у зв'язку з прийняттям закону про обов'язковий продаж валюти, яка надходить по передоплаті , Єгипет анулював тендер і відновив його на інших умовах оплати, - сказано в повідомленні.

Чуркін додав, що тендер по колишньому передбачає пролонгацію контракту, за яким переможець зможе поставити в Єгипет до 2 тис одиниць автобусів на загальну суму $ 460 млн.

Також генеральний директор CTГ вважає, що для підтримки українського виробника, в країні необхідно забезпечити фінансові гарантії у гривні, оптимізувати експортне законодавство і надати кредитні лінії з одержуваної за контрактами валюти.

Раніше повідомлялося про те, що ЛАЗ готовий продати автобусів і тролейбусів на $ 260 млн.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL