Головна » Економіка » Економіка Китаю показала значне зростання

Економіка Китаю показала значне зростання

03.11.2016 в 12:38 переглядів: 301 коментарів: 0 Економіка
В цьому році виповнюється 15 років з того моменту, як я придумав термін "БРІК" для позначення найбільших країн з економікою, що розвивається: Бразилії, Росії, Індії та Китаю (Південна Африка була додана в 2010 році).

Нещодавно закінчився мій короткий трудовий контракт в британському уряді, після завершення незалежного проекту з оцінки антибіотикорезистентності, в якому я головував. Розмірковуючи, ніж мені зайнятися далі, я не можу не повернутися до теми цієї річниці.

Чи виправдалися очікування, пов'язані з цими великими і перспективними країнами, що розвиваються?

Можливо, найпростіший спосіб відповісти на це питання відноситься до моєї роботи з оцінки антибіотикорезистентності, ініційованої колишнім прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном в 2014 році. 21 вересня ми домоглися великої перемоги: угоди на високому рівні з боку Організації Об'єднаних Націй з даного предмету.

Після досягнення домовленості телевізійна знімальна група з Німеччини, яка іноді слідувала за мною і моєю командою, коли ми працювали над поширенням інформації про антибіотикорезистентності, задала мені питання в прямому ефірі: що важливіше - досягнутий зараз результат або концепція БРІК. І, не чекаючи моєї відповіді, вони заявили - безумовно, нинішній результат.

І вони мали рацію: жодна економіка, що розвивається або інша, не може сподіватися на успіх, якщо їй докучають настільки серйозні і неконтрольовані загрози здоров'ю, як антибіотикорезистентності.
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL