Головна » IT новини » ​Epson WorkForce Pro WF-M5190/5690 – перші в світі струминні монохромні пристрої для офісу з дуплексом і мережею

​Epson WorkForce Pro WF-M5190/5690 – перші в світі струминні монохромні пристрої для офісу з дуплексом і мережею

12.04.2016 в 20:40 переглядів: 276 коментарів: 0 IT новини

Компанія Epson представляє нові монохромні пристрої з низькою собівартістю друку і широкими функціональними можливостями для малих і середніх робочих груп.

Компанія Epson розширює модельний ряд серії WorkForce Pro і представляє нові монохромні пристрою: принтер Epson WorkForce Pro WF-M5190DW і МФУ Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF з низькою собівартістю друку і вартістю володіння. Це єдині у світі струминні монохромні пристрої з широкими функціональними можливостями і низькою вартістю обслуговування.

Низька собівартість друку і вартість володіння

Менша кількість витратних матеріалів, в порівнянні з лазерними аналогами, що дозволяє економити на обслуговуванні і знижує вартість володіння цими пристроями, що важливо при виборі рішень для офісного друку.

У Epson WorkForce Pro Mono всього два види витратних матеріалів: картридж, ресурс якого становить 10 000 ч/б сторінок, і ємність для відпрацьованого чорнила з ресурсом 50 000 сторінок. У комплекті поставки йде картридж з меншим ресурсом – 2 000 сторінок.

Відсутність нагрівальних елементів в конструкції струменевих пристроїв серії Epson WorkForce Pro Mono знижує показники енергоспоживання на 80%1 у порівнянні з лазерними принтерами та МФУ аналогічного сегменту. У режимі друку пристрій споживає не більше 22 Вт.

Низька собівартість друку досягається за рахунок використання картриджів високої ємності, розрахованого на 10 000 відбитків.

Висока щомісячна навантаження

Пристрої серії Epson WorkForce Pro Mono відрізняються високою надійністю завдяки використанню новітньої технології друку Epson PrecisionCore. Друкуюча голівка не є витратним матеріалом і розрахована на великі обсяги друку — до 35 000 сторінок в місяць. Термін її служби дорівнює терміну служби самого пристрою. Друкуюча голівка не вимагає додаткового сервісного обслуговування.

Стійкі чорнила і чіткі лінії

Пристрої серії Epson WorkForce Pro Mono для друку використовують пігментні чорнило Epson DURABrite Ultra. Висока стійкість цих чорнил добре відома користувачам: текст при попаданні води не «пливе» і не змащується при виділенні маркером. Друкуюча головка відмінно опрацьовує найтонші лінії, тому текст завжди виходить чітким, як на лазерному принтері.

Функціональність

Пристрої серії Epson WorkForce Pro Mono — перші та єдині монохромні струменеві пристрої з функцією автоматичного двостороннього друку. Незважаючи на те, що самі пристрої чорно-білі, сканер у них кольоровий, з підтримкою мережевого сканування і відправки відсканованого зображення на електронну пошту або FTP сервер.

Все більше замовників з великими навантаженнями з друку відзначають необхідність встановлення пристроїв, що підтримують функцію конфіденційної друку. Співробітника або відділу присвоюється 4-значний код і завдання відправляється на друк тільки після введення цього коду безпосередньо з панелі управління принтера/МФУ. Таким чином, виключається можливість скупчення незатребуваних документів у приймальному лотку пристрою, а співробітники бухгалтерії або керівники можуть спокійно відправляти конфіденційні документи на друк.

Олександра Ткаченко, старший менеджер Представництва «Epson Europe b.v.» в Україні, коментує: «У поточній економічній ситуації власники бізнесу стали ретельніше підходити до підбору техніки і роблять вибір,

грунтуючись на довгостроковому плануванні. Саме тому все частіше вони віддають перевагу струменевих пристроїв: більш високий ресурс і меншу кількість ресурсних деталей роблять володіння подібними пристроями більш вигідним. У слід за монохромного серією «Фабрика друку Epson випускає лінійку WorkForce Pro Mono — вони також економічні і при цьому розраховані на більш високі навантаження. Низька вартість володіння даними рішеннями в сукупності з широкими функціональними можливостями робить ці пристрої є ідеальним рішенням для корпоративної офісної друку».

Пристрої серії Epson WorkForce Pro Mono у продажу з березня 2016 тільки під запит.

Основні характеристики:

* Висока швидкість друку — до 34 стор/хв

* Час виходу першої сторінки 7 секунд

* Висока навантаження в місяць – 35 000 сторінок

* Максимальна ємність лотка завантаження паперу (включаючи опціональні лотки) — 580 сторінок

* Сертифікат енергоефективності ENERGY STAR

Докладніше: epson.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL