Головна » IT новини » Ericsson завершив придбання розробника программного забезпечення Ericpol

Ericsson завершив придбання розробника программного забезпечення Ericpol

20.04.2016 в 21:07 переглядів: 380 коментарів: 0 IT новини

* Ericsson завершив угоду з придбання польського та українського підрозділів компанії-розробника програмного забезпечення Ericpol;

* В результаті угоди Ericsson отримав комплексні програмні розробки в області бездротового доступу, хмарних технологій та IP, використання яких дозволить забезпечити безперервність бізнес-процесів.

Компанія Ericsson (NASDAQ: ERIC) завершила придбання підрозділів розробника програмного забезпечення Ericpol та отримала контроль над її операціями в Польщі та Україні. Компанія Ericpol співпрацювала з Ericsson у сфері розробки програмного забезпечення більш ніж 20 років, протягом яких Ericsson був найбільшим клієнтом компанії.

Угода між Ericsson та Ericpol була анонсована 15 жовтня 2015 року. Наразі приблизно 2300 співробітників Ericpol перейшли на роботу в Ericsson.

Завдяки довгостроковому співробітництву, Ericpol володіє глибоким знанням продуктів Ericsson та всіма необхідними знаннями для успішної R&D роботи. Ця угода надасть можливість компанії Ericsson розширити свої внутрішні компетенції в області бездротового доступу, хмарних технологій та IP.

Ericsson працює у Польщі 112 років. У результаті угоди штат компанії у цій країні становитиме більше 2900 працівників. В Україні, 180 співробітників Ericpol приєднаються до 170 співробітників Ericsson. В Україні Ericsson присутсній з 1893 року.

«Наше тривале співробітництво з Ericpol дуже позитивно позначиться на подальшій роботі, оскільки компанія добре знайома з нашими продуктами та внутрішніми процесами. Угода з Ericpol повністю співвідносна з нашою стратегією розвитку в Україні, та дозволить нам і надалі розвивати бізнес в країні. Ми раді, що наші ряди поповняться експертами Ericpol, разом ми зможемо досягти ще більших успіхів в спільних розробках», - коментує Войцех Байда, керівник Ericsson Україна, віце-президент компанії по роботі з клієнтами в Україні та країнах Євразії.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL