Головна » Економіка » Євробанк розвитку підтримує націоналізацію ПриватБанку

Євробанк розвитку підтримує націоналізацію ПриватБанку

19.12.2016 в 11:05 переглядів: 258 коментарів: 0 Економіка
З питань трансформації ПриватБанку уряд України буде консультувати західна компанія. Європейський банк реконструкції і розвитку повністю підтримує рішення українського уряду націоналізувати ПриватБанк. Про це повідомляє прес-служба ЄБРР. Стабільність найбільшого банку України дуже важлива для економічного здоров'я країни, відзначає глава ЄБРР Сума Чакрабарті.

Він запевнив, що ЄБРР готовий надати українській владі експертну допомогу в разі потреби. "Ми повністю підтримуємо невпинну діяльність Національного банку України з реформування банківської системи і забезпечення ефективного управління в цьому секторі", - зазначає Чакрабарті.

Прес-служба нагадує, що ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні і вже надавав кільком українським банкам боргове і капітальне фінансування під час кризи для підтримки стабільності банківської системи. ЄБРР також консультував уряд і Національний банк України в ряді політичних і регуляторних аспектів реформування банківської системи. З питань управління та трансформації ПриватБанку уряд України буде консультувати західна компанія, добре відома ЄБРР.

Нагадаємо, увечері в неділю, 18 грудня, на урядовому порталі з'явилося повідомлення про націоналізацію ПриватБанку. 100% акцій належать тепер державі в особі Міністерства фінансів. Пост голови правління займе колишній міністр фінансів України Олександр Шлапак. Перший заступник голови правління Олег Горохівський запевнив, що з грошима клієнтів на рахунках все буде в порядку.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL