Головна » Різні новини » Єврокомісія офіційно запропонувала скасувати візи для українців

Єврокомісія офіційно запропонувала скасувати візи для українців

20.04.2016 в 18:11 переглядів: 253 коментарів: 0 Різні новини
Про це оголосив у середу єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріс Аврамопулос, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в Брюсселі.

«Сьогодні ми, слідуючи нашим зобов'язанням, запропонували короткострокові безвізові поїздки в ЄС для українських громадян з біометричними паспортами з метою полегшення контактів між людьми, розвитку бізнесу, а також соціальних і культурних зв'язків між ЄС та Україною», - заявив єврокомісар.

Він підкреслив, що це стало результатом успіху уряду України в проведенні далекосяжних і складних реформ у сфері юстиції та внутрішніх справ, судової системи і верховенства права.

«Я дуже задоволений цим прогресом як важливим досягненням громадян України. І я сподіваюся, що Європарламент і Рада ЄС приймуть ці пропозиції дуже скоро », - підкреслив Аврамопулос.

Як пояснили в Єврокомісії, як тільки ці пропозиції будуть схвалені в ЕП та Ради ЄС, українські громадяни, які є власниками паспортів з біометричними даними, зможуть перебувати без віз в Шенгенській зоні у період до 90 діб.
Джерело:http://newsyou
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL