Головна » Зв'язок » Фахівці УДЦР виявили причину збоїв у роботі діагностичної апаратури національного дитячого лікувального закладу «Охмадит»

Фахівці УДЦР виявили причину збоїв у роботі діагностичної апаратури національного дитячого лікувального закладу «Охмадит»

26.10.2016 в 21:07 переглядів: 422 коментарів: 0 Зв'язок

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з радіочастотного моніторингу та питань радіоелектронних засобів держпідприємства Микола Ковальчук.

Він, зокрема, зазначив, що днями до Українського державного центру радіочастот звернувся головний лікар Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охмадит» з проханням провести вимірювання рівня електромагнітного випромінювання в приміщеннях консультативно-діагностичної поліклініки лікарні.

Причиною занепокоєння медиків були збої у роботі складної діагностичної апаратури, які могли призвести до неточностей в результатах досліджень стану здоров’я пацієнтів закладу.

Для з’ясування причин виникнення таких збоїв спеціалісти з радіочастотного моніторингу УДЦР провели технічний радіоконтроль смуг радіочастот поблизу будівлі лікувального закладу та в його приміщеннях.

За результатами вжитих заходів встановлено, що перебої у роботі медичного обладнання сталися внаслідок дії індустріальних радіозавад, джерелом яких були прилади світлодіодного освітлення приміщень поліклініки.

Фахівці УДЦР надали адміністрації спеціалізованої лікарні рекомендації, які дозволять в подальшому усунути завадовий вплив на медичне обладнання консультативно-діагностичної поліклініки.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL