Головна » Здоров`я » Фелінотерапія: які хвороби лікують коти

Фелінотерапія: які хвороби лікують коти

12.04.2016 в 08:13 переглядів: 817 коментарів: 0 Здоров`я
Про те, що котяче муркотіння має цілющі властивості, відомо практично кожному. Напевно, багато хто з Вас, що мають удома чотириногого воркіт, помічали, як ця тварина інстинктивно визначає Ваше «хворе місце».

Найчастіше коти влаштовуються на ногах. Це не дивно, адже саме ноги отримують за день найбільше навантаження і до вечора починають «гудіти». Ми розповімо, які породи найкраще лікують різні захворювання.

На відміну від собак, які є енергетичними донорами, кішки забирають у нас негативну енергію двох типів: ту, яка отримана протягом дня, і особливо ту, яку «випромінює» хворий орган, коли знаходиться в дисбалансі з організмом. Говорячи простою мовою, коти лікують хвороби, намагаючись «залатати» енергетичні діри нашого біополя.

Існує навіть окрема наука, що вивчає лікувальні властивості кішок - фелінотерапія.

Які коти лікують?

Всі кішки мають здатність забирати негативну енергетику, проте всі вони також мають свою «спеціалізацію».

Наприклад, зняти стрес і нервову напругу, безсоння і депресію під силу пухнастим кішкам.

Коти з короткою плюшевої шубкою відмінно впливають на судини і серце, а лисі і гладкошерсті коти лікують хвороби шлунка і нирок.

Прогладжування вихованця має благотворний вплив на точки долонь, які відповідають різним органам людини. При цьому статичну електрику, що утворюється на шерстці, значно посилює лікувальний ефект цього впливу.

М'яке і розмірене муркотіння є невід'ємним компонентом лікувальних властивостей кішок, воно здатне заспокоїти нерви, нормалізувати тиск і серцевий ритм. А ось кішки породи «ірландська висловуха» допоможуть навіть впоратися з бронхітом.

При появі в сім'ї маленьких дітей більшість людей вважають за краще розлучатися зі своїми пухнастими улюбленцями, так як бачать в них джерело алергії для малюка. Однак це судження помилкове. Дослідження вчених довели, що у дітей, в чиїх сім'ях є коти, виробляється стійкий імунітет до різних видів алергії на шерсть, пух рослин і пилок.

У всіх перерахованих вище випадках, коли виникають проблеми зі здоров'ям, значно краще допоможуть кішки, ніж коти. При цьому особини чоловічої статі - експерти в допомоги при захворюваннях кісток (артрит, артроз, радикуліт) і різних травмах.

Джерело: http://www.from-ua.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL