Головна » Економіка » Financial Time і Google назвали 5 українців кращими реформаторами Європи

Financial Time і Google назвали 5 українців кращими реформаторами Європи

16.11.2016 в 14:03 переглядів: 257 коментарів: 0 Економіка

15 листопада Financial Times опублікував топ-100 реформаторів Європи і в цей список увійшли 5 українців.

Список New Europe 100 публікується щорічно з 2014 року і в нього входять номінанти з Центральної та Східної Європи - люди і організації, які своїм прикладом і діями відображають інновації в регіоні.

У цьому році 5 осіб з України були відзначені в рейтингу.

• Віктор Шабуров (засновник і директор компанії Looksery, яка була продана ІТ гігантові Snapchat за $ 150 мільйонів)

• Ярослав Ажнюк (засновник і керівник стартапу Petcube - пристрої для спілкування з домашніми тваринами)

• Ольга Афанасьєва (виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу UVCA)

• Ольга Юркова (засновник і редактор сайту Stopfake.org)

• Дмитро Дубілет (як засновник інтернет сервісу iGov)

Рейтинг складається спільно Financial Times, Res Publica (Варшавський журнал), Google, а також фондом Visegrad Fund щодо сприяння інтеграції в Центральній Європі. Представники цих організацій проаналізували кандидатури з 15 європейських країн в першу чергу від національних установ, лідерів думок і громадськості, для вибору остаточного списку топ-100.

Крім локальних досягнень в реформаторської діяльності, унікальних навичок кандидатів і впливу їх позиції на громадську думку враховувався також глобальний аспект значущості реформ, що проводяться номінантами.

"Було приємно і несподівано побачити себе в рейтингу такого високого рівня, але ще приємніше відзначити, що всі 5 чоловік представляють сектор інвестицій та ІТ. Своєю роботою і своїми діями ми кожного дня доводимо, що ІТ сьогодні є одним із пріоритетних галузей для розвитку економіки країни. - Ольга Афанасьєва, виконавчий директор UVCA - успішні історії наших співвітчизників і їх компаній - це не точкові історії перемог, а показник для всього світу, що в Україну можно і потрібно інвестувати. Необхідно прагнути до того, щоб наші успіхи були більш значущі в інформаційному полі, ніж згадки про кризу і корупцію. Особливо, коли мова йде про міжнародні ЗМІ. У нашій країні багато перемог, про які знають в усьому світі - тепер і нам самим потрібно навчитися пишатися своєю країною і своїми досягненнями, будувати імідж справжньої України "

Цікаво, що за 3 роки в список реформаторів увійшли 300 осіб, 49% яких реформують свої країни в бізнес сфері, 30% зробили найбільший позитивний вплив на суспільство і політику, 11% - науку і 10% медіа та культуру. Всього серед них 14 українців.

За матеріалами: www.ft.com

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL