Головна » IT новини » Фрілансери та ІТ-спеціалісти на Прикарпатті можуть виграти iPhone 7 або MacBook Pro!

Фрілансери та ІТ-спеціалісти на Прикарпатті можуть виграти iPhone 7 або MacBook Pro!

16.11.2016 в 14:21 переглядів: 463 коментарів: 1 IT новини

До 25 січня 2017 року кожен, хто отримає платіж на картку MasterCard ПриватБанку, зробить з неї витрати в магазині або Інтернеті, візьме участь в розіграші одного з 5 iPhone7 або MacBook!

Також серед учасників акції розігруються 3000 поповнень мобільних телефонів на суму 100 гривень.

У акції беруть участь одержувачі платежів: біржі фрілансу (програмісти, веб-майстри, дизайнери, копірайтери, перекладачі), прямі продажі (програмісти, дизайнери, копірайтери, перекладачі), магазини додатків (програмісти), стоки (фотографи, ілюстратори, оператори), торгові майданчики (майстри, посередники з продажу товарів Made In Ukraine), рекламні посередники (власники сайтів, блогери і т. д.)

Додаткова реєстрація для участі у акції не потрібна. В акції беруть участь всі клієнти, які виконують умови акції. 

Щоб стати учасником акції, необхідно отримати на картку MasterCard платіж від 100 дол. США в еквіваленті (SWIFT-платіж, виведення коштів з інтернет-сервісів і ін.), сплатити картою 5 і більше покупок від 50 грн в торгових точках або Інтернеті.

Ці умови дадуть змогу стати власником одного з п'яти iPhone 7, 1 MacBook Pro або ж отримати одне з  3000 поповнень мобільних телефонів на суму 100 гривень.

В розіграші можуть прийняти участь й підприємці, якщо платіж заходить на рахунок приватного підприємця, і для зняття коштів можна користуватися карткою фізичної особи або карткою ключ до рахунку MasterCard.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 1
1 PPK   (24.07.2017 11:41)
Крутой подарок, ничего себе! У меня друг купил себе iphone 7 plus black, аппарат совершенно потрясающий. Я уверен, что любому фрилансеру он очень поможет в работе и в жизни. Это как миникомпьютер в кармане, вот посмотрите подробные характеристики: https://tehnoezh.ua/apple/iphone-7-plus-black/

avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL