Головна » Наука і технології » Гаджет Google Glass поки не зможе розпізнавати обличчя

Гаджет Google Glass поки не зможе розпізнавати обличчя

03.06.2013 в 12:55 переглядів: 423 коментарів: 0 Наука і технології
Додаток для Google Glass, що дозволяє рапознавать особи і отримувати всю доступну інформацію про людину, може порушувати недоторканність приватного життя. До такого висновку прийшли фахівці Google. Саме тому компанія заявила: «Ми не будемо додавати розпізнавання осіб в наші продукти без серйозних підстав вважати, що зуміємо захистити приватність користувачів».
 
Цілком можливо, підкреслюють у компанії, що додаток з'явиться на «чорному ринку», але ніякої офіційної підтримки від Google мати не буде.
 
 
 
Як стверджують деякі ЗМІ, рішення компанії також може бути прийнято у відповідь на претензії з боку конгресменів США. Політики зацікавилися тим, що ж гарантує збереження в таємниці отриманої користувачем інформації про осіб оточуючих.
 
Google Glass повинен з'явитися на ринку в кінці 2013 року. Він представлятиме собою оправу очок із закріпленим на ній комп'ютером, прозорим дисплеєм перед очима, п'ятимегапіксельною камерою і мікрофоном. Крім того, в пристрій вбудовано акселерометри, датчики положення і навіть магнетометр, що виконує функції компаса.
 
За заявою розробників, Google Glass зможе розпізнавати голосові команди користувача і давати відповіді на питання, задані в природній формі, наприклад «яка сьогодні буде погода?». Власникам подібних очок також обіцяють можливість накладати на місцевість карти Google Earth, а також робити фотографії і відеозаписи картинки так, як її бачить людське око.
 
 
 
 
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL