Головна » Різні новини » Головні правила роздільного харчування

Головні правила роздільного харчування

24.05.2016 в 07:46 переглядів: 353 коментарів: 0 Різні новини
Роздільне харчування - актуальний тренд в світі дієтології в останні кілька років. Що потрібно знати про роздільне харчування, що не нашкодити собі і домогтися поставлених результатів - читай в нашому матеріалі, передає Хроніка.інфо з посиланням на Телеграф.

Роздільне харчування на думку багатьох дієтологів - відмінний метод схуднення, який є безпечним для здоров'я і в той же час дає ефективні результати. Засновником роздільного харчування вважається Вільям Говард Хей, який в 20-х роках минулого століття прийшов до висновку, що для правильного переварювання вуглеводної їжі потрібне лужне середовище, а для жирів - кисла. На підставі цього Хей розробив систему роздільного харчування.

Вільям Говард Хей не просто придумав нову систему харчування для пацієнтів, в першу чергу він випробував її на собі. На момент розробки системи роздільного харчування сам доктор важив більше 100 кілограм і мав проблеми з нирками. За 3 місяці він схуд на 23 кілограми.

На думку прихильників роздільного харчування, в один прийом їжі не можна вживати білки з вуглеводами, білки з жирами, кислоту з вуглеводами і кислоту з білками. Іншими словами, м'ясо не можна їсти з картоплею, кислу капусту з гречкою і так далі. Кожна група продуктів повинна споживатися окремо.

Основу раціону людини, який прийняв рішення худнути за методом Уіяльяма Хея повинні складати овочі та фрукти (краще за все у вигляді салатів). Білки, жири і інші види вуглеводів потрібно споживати в малих кількостях. Зверни увагу на те, що повністю відмовлятися від них не варто - це буде загрожувати твоєму здоров'ю.

Хей впевнений, для кращого засвоєння їжі, перерва між прийомами їжі повинен становити 4-5 годин. В цілому, денний раціон повинен складати 3 прийому їжі. При цьому вранці потрібно зробити акцент на лужні продукти (продукти, багаті на луг: морква, топінамбур, шпинат і так далі), в обід - на білки (м'ясо, риба, яйця, бобові), а ввечері - вуглеводи (картопля, гречка, вироби з борошна) з овочами і фруктами.

В системі Хея є ще таке поняття, як «нейтральні» продукти. До них відноситься вершкове масло, сир, сметана, зелень, сухофрукти, сири, свіжі овочі. Їх можна поєднувати, як з білковими, так і з вуглеводними продуктами. При цьому, свіжі овочі і фрукти повинні складати більше половини раціону.

Ось приблизне меню в рамках роздільного харчування.

Сніданок: сметана, сир, сир, фрукти.

Обід: м'ясо або риба з салатом з овочів. На десерт - фрукти.

Вечеря: макарони з сиром, картопляна запіканка.

Хей упевнений, що вуглеводи на вечерю - кращий варіант, оскільки вони швидко засвоюються і допоможуть організму лягти спати в стані легкості.

http://hronika.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL