Головна » Різні новини » Горіхи рекомендують для захисту від раку

Горіхи рекомендують для захисту від раку

22.04.2016 в 08:02 переглядів: 226 коментарів: 0 Різні новини

Регулярне вживання горіхів не тільки допомагає знизити ризик розвитку ожиріння, діабету і серцево-судинних захворювань, але і зменшує ризик колоректального раку. До таких висновків прийшли дослідники з Медичного коледжу при Національному університеті Сеула (Seoul National University College of Medicine).

Вони з'ясували: щоб знизити ризик розвитку цього захворювання, досить з'їдати 15 г горіхів не менш трьох разів на тиждень. Це вдалося з'ясувати після експерименту, в якому взяли участь майже 3 тисячі людей. У 923 з них був діагностований колоректальний рак, а +1846 учасників були здорові.

Дослідники на чолі з Есуном Шином (Aesun Shin) проаналізували раціон кожного з учасників експерименту, намагаючись з'ясувати, який з компонентів дієти міг володіти захисними властивостями. Виявилося, що чоловіки, які вживали горіхи не менше трьох разів на тиждень, на 69% рідше хворіють на колоректальний рак, а у жінок цей показник був знижений на 81%.

Авторам не вдалося з'ясувати, чи є який-небудь вид горіхів більш корисним, ніж інші (при цьому найчастіше учасники дослідження їли арахіс). Вчені припускають, що захисний ефект горіхів пов'язаний з містяться в них антиоксидантами і клітковиною, однак ця гіпотеза ще вимагає підтвердження.

Джерело:http://health.mail.ru

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL