Головна » Економіка » Греф розповів, коли в Росії закінчиться нафта

Греф розповів, коли в Росії закінчиться нафта

06.10.2016 в 08:16 переглядів: 255 коментарів: 0 Економіка
Глава Ощадбанку Росії вважає, що запаси "чорного золота" в країні можуть вичерпатися вже через 10-15 років.

У 2028-2030 роках в Росії може закінчитися нафта, що призведе до завершення періоду економіки монопродукта в країні. Про це заявив глава Ощадбанку Росії Герман Греф в ефірі програми Познер на Першому каналі, передає Інтерфакс-Україна.

"Коли у нас потенційно цей монопродукт може закінчитися? 28-й - 30-й роки. За всіма відчуттями, за всіма трендам, які ми бачимо зараз, не буде повторення такого сировинного суперциклу. Треба до цього готуватися. У нас не так багато часу ", - сказав він.

За словами глави Ощадбанку, складність полягає в тому, що вихід з моноресурсного стану завжди відбувається дуже болісно, ​​оскільки він завжди пов'язаний або з революційними проявами, або з громадянською війною, або з сильною залежністю від зарубіжних країн. Греф підкреслив, що це три класичних виходу з подібного роду ситуацій.

Він також пояснив, що деяке розуміння перспектив ситуації в Росії є вже зараз.

"Мені здається, за останній рік, може бути, два, таких" рожевих окулярів "нашого майбутнього, що ціни повернуться знову до рівнів за $ 100 (за барель нафти - ред) і у нас знову буде все добре, все менше і менше", - зазначив глава Ощадбанку.

Греф також додав, що єдина надія на відносно нормальний вихід з моноресурсного стану - це диверсифікація економіки Росії.

Раніше повідомлялося, що країни ОПЕК поставили рекорд нафтовидобутку.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL