Головна » Різні новини » ІНВЕСТОР: РЕЦЕПТ УСПІХУ ДЛЯ ЛИТВИ - ЗРОБИТИ КИТАЙСЬКУ МОВУ ДЕРЖАВНОЮ

ІНВЕСТОР: РЕЦЕПТ УСПІХУ ДЛЯ ЛИТВИ - ЗРОБИТИ КИТАЙСЬКУ МОВУ ДЕРЖАВНОЮ

03.11.2013 в 12:12 переглядів: 2950 коментарів: 3 Різні новини
У Литви немає чіткого напрямку , тому вона може залишитися в тіні Латвії та Естонії , стверджує інвестор Йоаким Хеленіус . Запропонований ним Литві план полягає в тому , щоб країна стала воротами Китаю до Європи , а китайську мову в такому випадку необхідно зробити державною пише ru.delfi.lt
 
«Ви могли б стати воротами Китаю в Європейський союз і зробити китайську мову офіційною мовою. Зробіть так , щоб кожна дитина в кожній школі країни вивчав китайську мову. Це не обійдеться в копієчку. Це було б гарною новиною для всього Китаю , все в цій країні дізналися б про Литву . Крім того , про це написала б кожна серйозна і не дуже серйозна газета світу » , - у вівторок на організованій газетою Verslo žinios конференції« У пошуках прискорення зростання » сказав він.
 
Така ініціатива Литви , з точки зору доповідача , викликала б гігантський інтерес китайських політиків і бізнесменів.
 
За словами інвестора , такі успішні країни , як Сінгапур і Гонконг , мають щось спільне - це китайська та англійська мови .
 
« Литовці вже добре говорять по- англійськи , було б добре , якби ще говорили і по-китайськи » , - сказав він.
 
На думку Дж. Хеленіуса , в цих країнах , як і в Литві , спрощена податкова система , невидаленого від великого ринку , хороша інфраструктура .
 
«Це має статися , якби політики були далекоглядними , вони б це зробили. Казав би через 10 років кожна дитина в Литві по-китайськи ? Звичайно , ні. Але якби всі школи давали знання китайської мови , то значна кількість дітей все-таки говорили б на цій мові » , - сказав він.
 
Інвестор висловив припущення , що Китай , дізнавшись про це , можливо , був би так приємно здивований , що навіть заплатив би за навчання, або надіслав вчителів .
 
Свою думку він підкріпив тим , що Литва знаходиться відносно близько до Гельсінкі , який з китайськими містами пов'язує саме більше в Європі число рейсів.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 3
2 virst   (03.11.2013 12:16)
Гарне переоформлення сайту - 12 балів, плюс цікаві україномовні новини.

3 Andriy   (03.11.2013 12:34)
Дякую будем і надалі старатись для зручності наших читачів smile

1 virst   (03.11.2013 12:14)
smile smile

avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL