Головна » Культура » ​Ірина Білик оголосила про Всеукраїнський весняному концерті!

​Ірина Білик оголосила про Всеукраїнський весняному концерті!

29.03.2016 в 20:56 переглядів: 327 коментарів: 0 Культура
Цієї весни українська поп-діва відвідає з неймовірними концертами більш ніж 15 міст України!

31 березня стартує Всеукраїнський весняний тур поп-діва Ірина Білик. Тур охопить понад 15 концертних майданчиків країни, на яких глядач зустрітися зі святом любові і щирості від улюбленої артистки, про це повідомив Інфопортал PR agency YULA

Особливістю саме цих концертів стане не ставка на шоу і яскраві декорації, а емоції та особисті одкровення цієї Ірини Білик.

- Особливо сьогодні музика повинна бути живою, чесної, душевної! Саме тому я буду дарувати шанувальникам свою любов і щире виконання, - зізнається артистка.

Цікаво, що вперше гості концертів побачать ексклюзивні фото та відео з особистого архіву Ірини Білик. Вперше артистка дозволить глядачеві зазирнути за лаштунки особистого життя.

Чари вечора додасть жива музика і нові аранжування на всім відомі хіти, багато з яких Ірина не виконувала на концертах багато років. Артистка зізнається, що саме зараз у неї з'явилося настрій і бажання їх співати. А те, що в душі артистки сьогодні - глядачі побачать на великих екранах у залі. Без зайвих слів.

- Я, як ніколи, сповнена творчих сил і дуже чекаю зустрічі з моїми шанувальниками, - коментує Ірина. - Впевнена, це буде справжнє свято музики і любові!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL