Головна » Економіка » Івано-Франківці отримають бонуси від ПриватБанку за філіжанку кави

Івано-Франківці отримають бонуси від ПриватБанку за філіжанку кави

19.03.2018 в 10:42 переглядів: 142 коментарів: 0 Економіка

На Прикарпатті продовжує активно збільшуватися кількість партнерів-учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку. Відтепер мешканці та гості Івано-Франківщини мають можливість отримати акційні бонуси за філіжанку кави. Що може бути кращим, ніж випити чашку справжньої, запашної кави вранці? Ароматний напій допоможе збадьоритися й зігрітися в ще холоду погоду.

Для власників будь-яких платіжних карток ПриватБанку діють одразу три унікальні акції в деяких кав’ярнях міста. Клієнти, які зареєструються в акціях на сторінці, зможуть отримати від 10% на бонусний рахунок при кожному розрахунку за послуги. Акції будуть діяти в березні та квітні 2018 року. 

Щоб зареєструватися в акції «Бонус Плюс», потрібно обрати привабливу для вас пропозицію, натиснути на кнопку «Брати участь в акції», ввести номер телефону та отриманий пароль із SMS.

Персональний бонус може отримати будь-який клієнт ПриватБанку, який зареєструвався в акції через сайт «Бонус Плюс», або отримав персональну пропозицію від партнера програми (через банківські канали комунікації: e-mail, врізки в Приват24, SMS). Персональний бонус завжди більший від звичайного, який надає торгова точка.

«Бонус Плюс» – це загальнонаціональна програма лояльності для торгових точок, які приймають до оплати пластикові картки. У разі оплати картками ПриватБанку торгові точки повертають клієнтові частину вартості покупки у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» його картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-яких торгових точка та сервісних підприємствах, а також в інтерент-магазинах, які беруть участь у програмі.

На сьогоднішній день учасниками програми «Бонус Плюс» на Прикарпатті є понад 1500 торгових точок, серед яких - кав’ярні, магазини, ресторани, готелі, медичні заклади, салони краси тощо.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL