Головна » Освіта » Івано-Франківські студенти разом з банкірами обговорили виклики та шляхи вдосконалення банківської системи України

Івано-Франківські студенти разом з банкірами обговорили виклики та шляхи вдосконалення банківської системи України

13.03.2018 в 08:57 переглядів: 243 коментарів: 0 Освіта
ПриватБанк за ініціативою Івано-Франківського державного коледжу технології та бізнесу прийняв участь у засіданні круглого столу на тему: «Банківська система України: виклики та шляхи вдосконалення». Студенти третього курсу фінансово-економічної дисципліни виступили з докладами. Розглядались актуальні питання: “Головні тренди та ризики банківської системи України на сучасному етапі”; “Кіберризики: загрози безпеки та шляхи їх подолання”; “Стабільність банківської системи: завдання і стратегія НБУ”.

Запрошені представники ПриватБанку Білан Леся, Івасів Ольга та Кресан Христина відповіли на численні запитання учасників слухань. Розбирали не тільки теми порядку денного, а й життєві ситуації, пов'язані з користуванням банківськими послугами. Обговорили нові банківські тенденції, на чому окремо зупинилися представники фінустанови, економічну ситуацію в країні та те, як вона впливає на банківську сферу загалом, і на вдосконалення банківських продуктів та послуг зокрема.

«Присутність на таких заходах вже стала традиційною для нас, - ділиться враженнями Леся Білан, представник ПриватБанку, - адже ми давно в рамках тісної співпраці з коледжем проводимо для студентів онлайн-практику, квести та інтегровані лекції за участю експертів. Ідея з проведенням круглого столу дуже важлива з точки зору "живого" контакту між студентами, викладачами та представниками фінансової установи. Це дозволяє отримати відповіді на питання "тут і одразу". В дискусії, який банк обрати для обслуговування - перше місце, на думку студентів, займає ПриватБанк, який і досі втримує лідируючі позиції та підтверджує високу платіжну дисципліну».

В свою чергу, організатори заходу, висловили велику вдячність запрошеним гостям. Студенти отримали поглиблені та розширені знання з фінансово-економічної дисципліни, розвили навички пошукової діяльності, продемонстрували пізнавальну активність, вміння аналізувати і робити висновки, почуття відповідальності за набуття знань.

На сьогодні ПриватБанк є лідером з впровадження нових тенденцій в розвитку банківської системи. Інноваційна політика банку орієнтована на впровадження на усеукраїнському ринку принципово нових, провідних банківських послуг, які надають клієнтам нові та спрощені можливості управління своїми фінансами. ПриватБанк першим в Україні запропонував своїм клієнтам послуги Інтернет-банку Приват24, а у відділеннях банку - планшетне обслуговування. Для корпоративних клієнтів ПриватБанк запустив найбільший в Україні безкоштовний торговий майданчик ПриватМаркет. Мобільним додатком Приват24 користується вже кожен другий клієнт банку.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL