Головна » Культура » Я і друг мій динозавр: німецький дизайнер додає себе на фотографії зі знаменитостями

Я і друг мій динозавр: німецький дизайнер додає себе на фотографії зі знаменитостями

26.07.2016 в 08:02 переглядів: 513 коментарів: 0 Культура
В середині липня ЗМІ і користувачі мережі звернули увагу на Лоренца Валентино (Lorenz Valentino) - німецького дизайнера, який фотографується в костюмі динозавра і за допомогою фотошопу додає себе на знімки знаменитостей.

Валентино (Lorenz Valentino) - німецького дизайнера, який фотографується в костюмі динозавра і за допомогою фотошопу додає себе на знімки знаменитостей.

 Вікторія Бекхем

25-річний дизайнер з Німеччини прославився завдяки своїй віртуозній роботі в фотошопі: на деяких знімках він додає себе настільки органічно, що здається, ніби він завжди був на фото. Валентино не тільки вписує себе в композицію, а й відтворює освітлення, плівковий або цифровий шум, якщо такий є, і інші нюанси, властиві вихідного кадру.

Основною платформою для експериментів дизайнера є його інстаграм. 7 липня у нього було ще близько 9 тисяч передплатників, 11 липня - стало 25 тисяч передплатників, а до 13 липня їх кількість зросла майже до 30 тисяч.

Сам автор проекту заявив, що таким чином вирішив привернути увагу до себе і до своїх робіт. Ідея фотографуватися в костюмі динозавра прийшла до нього під час розмови з одним.

Валентино мріє познайомитися зі справжніми знаменитостями: за його словами, він би точно сходив на побачення зі співачкою Еллі Гулдінг або з актрисою Еммою Уотсон, а також познайомився б з актором Двейном Джонсоном.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL