Головна » Економіка » Чи можливо оплачувати комунальні послуги без комісії???

Чи можливо оплачувати комунальні послуги без комісії???

15.11.2016 в 08:52 переглядів: 302 коментарів: 0 Економіка
При оплаті компослуг у відділеннях Укрпошти та в банківських відділеннях потрібно платити комісію. Як уникнути додаткових витрат при оплаті компослуг. Існує кілька способів, завдяки яким споживачі можуть уникнути додаткових витрат при розрахунках за послуги ЖКГ, пише domik.ua.

Деякі варіанти підійдуть тільки жителям столиці.

Так, один із способів - це оплата через сайт комунального підприємства Головний інформаційно-обчислювальний центр. Власники Картки киянина або Моя картка зможуть заплатити за комуналку без комісії. Все, що для цього потрібно, - зареєструватися на сайті ГІОЦ і додати об'єкт.

Оплатити комунальні рахунки без комісії можна і через сайт Центру комунального сервісу. Така можливість доступна для тих же власників Картки киянина або Моя картка.

В інших регіонах України громадяни можуть оплатити комуналку за допомогою інформаційно-платіжних терміналів Ощадбанку. За даними прес-служби фінустанови, за останні два роки банк розширив доступ до каналів оплати послуг ЖКГ без комісії.

Нагадаємо, що у вівторок, 8 листопада, Ощадбанк повідомив, що з 1 грудня 2016 року його введе комісію за оплату комунальних платежів в своїх касах. Однак через кілька днів керівництво банку офіційно заявило про те, що дата введення комісії буде перенесена.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL