Головна » Різні новини » Як і скільки можна заробити на Youtube ???

Як і скільки можна заробити на Youtube ???

08.08.2016 в 09:04 переглядів: 523 коментарів: 0 Різні новини
Найбільшою популярністю нині в Україні користуються дитячі відеоблог і геймерські. Але перед тим як зайнятися таким бізнесом, потрібно ретельно продумати всі нюанси. А їх чимало.

Щоб стати хорошим відеоблогером, потрібно продумати безліч нюансів

У наші дні, напевно, складно знайти людину, яка б не знала, що таке Youtube. Цим ресурсом користуються люди різного віку і для різних цілей. Кому-то цікаві записи старих концертів, хтось шукає візуальне виконання рецепта, а хтось пробує за допомогою відеоблогів самостійно зробити ремонт в квартирі.

Так чи інакше, Youtube став не тільки джерелом корисної інформації, але і хорошим засобом заробітку для тих, хто вирішив податися в відеоблогери. Експерти стверджують, що найбільш популярними нині є дитячі та геймерські канали, але можна непогано заробити і на іншу тематику. Головне - ретельно продумати формат контенту, коло потенційних глядачів і необхідні витрати. А тепер - про все докладніше.

З чого почати

Перш ніж запустити власний канал, прозондуйте інші: який контент користується попитом, як часто публікуються матеріали, які теми є більш затребуваними. Популярними темами зараз вважаються гумор, експерименти і контент для дітей.

До того ж, в інтернеті існує безліч безкоштовних (і платних) сервісів, які допоможуть зробити великий аналіз конкурентів і прорахувати можливий заробіток.

"Один з ключових факторів успіху на YouTube - постійне, безперервне створення контенту тривалий час. Такої стабільності складно домогтися без серйозних інвестицій, якщо автор (команда) каналу - дилетанти в тематиці. "Гарячі" напряму зараз, що дозволяють багато заробляти на YouTube - дитячий контент, геймінг, музика, DIY ", - зазначив маркетинг-директор Agency of Internet Rights Микола Рогінец.

Вибір тематики YouTube-каналу впливає, перш за все, на кількість реклами, відповідно, визначає і заробіток блогера.

Наприклад, якщо ви плануєте ведення відеоблогу про смартфони, варто пам'ятати: рекламодавець буде налаштовувати показ оголошень лише клієнтам, які цікавляться цим напрямком. ТО є, реклама буде демонструватися лише певної аудиторії, що обмежує можливості заробітку.

Ведучий маркетолог City.com Олексій Тихонов рекомендує вести російськомовний блог, так як при цьому охоплюється вся аудиторія країн СНД (Україна, Росія, Білорусь). Хоча раніше, стверджує експерт, на YouTube можна було заробити набагато більше, ніж зараз. Мабуть, криза і тут встиг залишити свій відбиток.

В наші дні для України середній заробіток за тисячу переглядів (залежно від регіону, сезонності ...) становить $ 0,5-1,5. Для розкрутки свого каналу YouTube, якщо все буде складатися найкращим чином, у початківця відеоблогера піде не менше півроку. Також варто подбати про тривалість відео - оптимальний хронометраж ролика повинен становити не більше семи хвилин. Оновлювати канал необхідно 3-4 рази в тиждень, без проміжків і перебоїв.

Камера, мотор!

Щоб почати роботу над своїм YouTube-проектом, потрібно викласти хоча б одне відео. Його якість не грає великої ролі на перших порах - головне, щоб з'явився вихідний матеріал.

Великим плюсом для відеоблогера буде знання англійської мови: тоді можна зняти відео, яке орієнтоване на англомовну аудиторію. Це істотно збільшить шанси каналу достукатися до рекламодавців, відповідно, дозволить збільшити прибуток.

"Аудиторія з Європи, США однозначно більш економічно вигідна, ніж з СНД. Як мінімум, на порядок, якщо говорити про різницю рекламних бюджетів, витрачаються на YouTube. При цьому створювати контент для СНД більшості СНД-шних авторів тим же порядком простіше ", - говорить Микола Рогінец.

Спочатку потрібно відповісти на питання "для кого ви створюєте контент" і дружити зі своєю аудиторією: відповідати на коментарі, проводити конкурси, робити зустрічі оффлайн. Інтерактивне спілкування в комплексі з ексклюзивним контентом буде набагато ефективніше, ніж банальні розміщення відеоматеріалів.

Одна з найважливіших інвестицій - хороша камера або смартфон з якісною камерою. Як правило, такі витрати окупаються вже через шість місяців після створення каналу.

Якщо є фінансова можливість і бажання - можна допомогти каналу стати більш популярним. Ціна розкрутки буде залежати від того, який контент проводиться, для кого. Можна витрачати 100 грн / міс, 1 000, 1 000 000 - будь-яка реклама корисна, якщо вона зроблена правильно.

А ось самостійно "накручувати" перегляди експерти настійно не рекомендують: за такі трюки можна потрапити в немилість до адміністраторів ресурсу і отримати бан (блокування) каналу.

Без податків - нікуди

Одним з найважливіших умов співпраці з YouTube є безперечне авторство роликів, яким його створив міг би довести свої права: правовласники отримують певний дохід, коли на тлі відео партнера YouTube відображаються рекламні оголошення.

Автори контенту (творці каналу) самостійно визначають, які з матеріалів монетизувати, а які залишити без реклами. YouTube ж тільки розміщує рекламу на каналах користувачів-учасників партнерської програми.

Після того, як блогер сформує аудиторію, може подавати заявку про партнерство. Для цього канал повинен мати хорошу репутацію. Якщо ви вирішили, що готові до монетизації, відкривайте форму заявки і заповнюйте її.

Не кожна така заявка може бути розглянута, адже існує ряд критеріїв, яким повинен відповідати канал: достатня кількість користувачів і передплатників, хороша репутація, цікавий контент. Якщо канал не відповідає цим показникам - його творець отримує відмову в розгляді заявки.

Якщо ваш канал все ж відповідає всім критеріям - його допускають до комерційного використання, з цього дня відеоблогер починає отримувати прибуток. До слова, більша частина доходів від показів рекламних оголошень перераховується саме блогеру, а не YouTube. Тому ви самі можете вибирати формат і обсяги реклами на своєму каналі.

Виплата нарахувань здійснюється стандартними методами, які доступні в Україні. Це залежить від того, йдеться про фізичну чи юридичну особу.

"В Україні оподатковуються практично всі доходи фізичних і юридичних осіб. Кожен автор самостійно вирішує, як реєструвати свою діяльність, заробляючи на YouTube ", - резюмував Микола Рогінец. Раніше стало відомо, скільки заробляють власники найбільших українських каналів на YouTube.

http://finance.bigmir.net
Важлива інформ:http://lingvoportal
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL