Головна » Економіка » Як івано-франківцям отримати довідку для оформлення субсидії, не виходячи з дому?

Як івано-франківцям отримати довідку для оформлення субсидії, не виходячи з дому?

19.09.2016 в 07:14 переглядів: 317 коментарів: 0 Економіка

 ПриватБанк продовжує впроваджувати інноваційні сервіси для своїх клієнтів. Відтепер, щоб отримати довідку, яка необхідна для подання в державні органи для отримання субсидії, клієнтам ПриватБанку не потрібно нікуди йти. Замовити та роздрукувати довідку можна не виходячи з дому у власному Інтернет-банку Приват24.

За допомогою цього сервісу двома можна отримати необхідну інформацію про банківські операції за будь-який період для внесення в довідку, а також виписки про доходи та витрати за рахунками, відкритими в банку.

“Наші клієнти - найбільша цінність, і тому ми завжди прагнемо зробити сервіси ПриватБанку максимально простими, зручними та корисними, – розповідає директор Прикарпатського РУ ПриватБанку Юрій Акуленко. - На даний момент практично всі довідки, виписки, заяви та квитанції наші клієнти можуть замовити та отримати в лічені хвилини не встаючи з дивану у власній вітальні. Проаналізувавши популярні запити населення, ми побачили неабиякий попит на довідки для надання субсидій, відтепер - замовлення даної довідки вже доступне в Приват24!”.

Снимок экрана от 2016-07-27 11:52:25.png

 

Довідка містить інформацію про залишки на рахунках, нараховані відсотки на залишок по карткам/депозитам і про сплачені відсотки за кредит для надання субсидії.

Інформацію для заповнення довідки про надання субсидії можна легко знайти в Приват24 (меню «Усі послуги» > «Послуги» > «Сервіс довідок» > «Створити довідку»).

Існує затверджений принцип призначення субсидії на підставі задекларованих даних заявником. При цьому перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій. З більш докладною інформацією про правила оформлення субсидій також можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua

Отримати консультацію банківських фахівців завжди можна зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безплатно з номерів мобільних операторів).

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL