Головна » Здоров`я » Як максимально довго зберегти здоров'я

Як максимально довго зберегти здоров'я

13.05.2016 в 08:02 переглядів: 323 коментарів: 0 Здоров`я
У літньому віці можна відчувати себе гідно і не мати важких проблем зі здоров'ям. Для цього потрібно заздалегідь думати про наближення старості і зустрічати її у всеозброєнні. І тоді життя з віком не втратить свої забарвлення і буде цілком повноцінною.

Для цього варто не забувати регулярно проходити необхідні обстеження. А ось яких фахівців і з якою періодичністю - будемо розбиратися.

Раз в півроку

Літнім людям потрібно здавати всі необхідні аналізи хоча б раз на півроку (за умови, що нічого не турбує). Чи не для нікого не секрет, що профілактика захворювань дозволяє домогтися більшого ефекту, ніж потім лікування вже досить запущених форм тих чи інших патологій.

А ще раннє діагностування дозволяє своєчасно виявити початкові стадії розвитку захворювань, які на початковій стадії хвороби зазвичай протікають безсимптомно. У цьому випадку лікування не займе багато часу. В першу чергу потрібно відвідати дільничного терапевта. Саме він складе план обстеження, призначить основні аналізи, визначить наявність будь-яких відхилень.

Перевірка серця

Багато люлі у віці починають страждати від хвороб серця і судин, навантаження на які згодом переноситься набагато складніше. Ситуація ускладнюється, якщо у людини протягом багатьох років були і є шкідливі звички. Тому варто пройти відразу кілька досліджень діяльності серця, які дозволять оцінити його роботу з усіх боків (кардіографію, ультразвукове дослідження серця і судинної системи, МРТ серця, луна-кардіографію). Це дасть можливість фахівцям помітити наявність будь-яких відхилень і своєчасно призначити лікування.

Профілактика тромбозу

Через природних вікових погіршень функцій організму відбувається уповільнення течії крові, погіршується тонус судин. Це призводить до небезпеки розвитку тромбозу. Тому літнім людям варто відвідувати флеболога. Це стосується як жінок, так і чоловіків.

Боротьба з гормонами

Варто обов'язково відвідувати лікаря-ендокринолога, щоб не пропустити початкову стадію діабету. При порушеннях з боку щитовидної залози дає збої баланс речовин, відбуваються скачки, які можуть привести до непередбачуваних наслідків - ожиріння, проблем з зобом, синдрому гіпокальціємії. Тому варто здати біохімічний аналіз крові на гормони, а також зробити УЗД щитовидної залози, здати аналіз крові на цукор.


А як з нервами?

Невролог - його відвідування просто обов'язково, адже всі захворювання нервової системи досить серйозні. Ішемія, невралгія, розсіяний склероз, Альцгеймер - все це традиційно вікові стану, які серйозно знижують якість життя людини. Невролог зможе визначити починаються патологічні процеси.

Гінеколог і уролог - в обов'язковому порядку

Також на даний момент діагностується досить багато онкологічних захворювань органів репродуктивної сфери, які роками іноді не дають про себе знати. Тому варто в обов'язковому порядку хоча б раз на рік відвідувати гінеколога (жінкам) і уролога (чоловікам), щоб уникнути смертельно небезпечних і дуже болісних захворювань.

Стаття корисна і повчальна, але є одне "але": де взяти простій людині гроші на такі регулярні обстеження, якщо відсутня страхова медицина, а заробітня платня 70 дол. і пенсія 40..., а в медичних закладах тотальна і цинічна, безконтрольна корупція.???
http://hronika.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL