Головна » Економіка » Як матеріальне благополуччя в дитинстві впливає на здоров'я в майбутньому

Як матеріальне благополуччя в дитинстві впливає на здоров'я в майбутньому

24.05.2016 в 07:35 переглядів: 273 коментарів: 0 Економіка
Автори нового дослідження стверджують, що ризик розвитку деяких видів раку залежить від того, в яких умовах виросли діти. Результати дослідження опубліковані в науковому журналеJournal of Epidemiology and Community Health.

Люди, виховані в найбідніших соціальних умовах, а також чиї батьки мали низький соціальний статус, мали високий ризик смерті від раку кишечника. На підставі цих даних учені припустили, що погане харчування в ранньому віці відіграє певну роль. Крім цього, було виявлено зв'язок між раком шлунка і умовами життя. Автори дослідження виявили, що люди з менш благополучних сімей мають більш високий ризик впливу бактерії Helicobactor pylori, яка є причиною виразкової хвороби шлунка і збільшує ризик розвитку раку шлунка.

Вчені виявили, що погані умови життя в дитинстві були пов'язані з високим ризиком смерті від всіх хвороб. Встановлено, що близько половини хворих з раком легенів в дитинстві жили в сім'ях з низьким рівнем доходів, тривалим впливом диму і в поганих житлових умовах. Це може бути пов'язано з тим, що діти з бідних сімей більш схильні до куріння.

З матеріалу дослідження відомо, що вчені проаналізували 22 наукові роботи, які вивчають людей з раннього дитинства. Найбільш поширеним методом вимірювання умови життя дітей була професія батька (18 з 22 досліджень). Інші вимірювання включали кількість кімнат, кількість осіб в будинку, кількість братів і сестер і наявність в сім'ї автомобіля.

«Ми знали, що існує зв'язок між несприятливими умовами життя в дитинстві і захворюванням серця. Але наше дослідження доводить зв'язок між умовами навколишнього середовища в дитинстві і раком », - кажуть автори дослідження.

http://medicalinsider.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL