Головна » Здоров`я » Як правильно діабетикам споживати вуглеводи

Як правильно діабетикам споживати вуглеводи

14.04.2016 в 11:38 переглядів: 234 коментарів: 0 Здоров`я
Діабетики виграють від споживання вуглеводів протягом 15 хвилин після закінчення їх прийому їжі, за результатами дослідження, результати якого опубліковані в медичному журналі Diabetes Care Американської Діабетичної Асоціації.

Вчені з Weill Cornell Medical College (США) провели дослідження 11 людей (6 жінок і 5 чоловіків) з цукровим діабетом 2-го типу. Для аналізу впливу часу прийому їжі на глюкозу та інсулін, учасники повинні були вживати продукти в певному порядку.

Спочатку, вони їли їжу, що складається з 628 калорій 55 грам білка, 16 г жиру і 68 г вуглеводів.
На другому етапі, вони споживали таку ж меню, але 68 г вуглеводів відправлялися в шлунок вже через 15 хвилин після прийому їжі.
В обох випадках, рівень глюкози в крові вимірювався перед їжею, через 30 хвилин, годину, потім через дві години після їжі.

Результати дослідження показали, що якщо споживати вуглеводи за схемою 15 хвилин після основного прийому їжі, то рівень глюкози в крові (вимірюється приблизно через 2 години після їжі), нижче, ніж спільне вживання білків і ліпідів.

«Харчування в наступному порядку знижує середня кількість глюкози в крові після прийому їжі, виміряний через 30 хв після їди на 28,6%, на 36,7% після однієї години і на16,8% через 2 години після їжі« заявляє Альпана Шукла, ендокринолог Weill Cornell Medical College і співавтор дослідження. Рівні інсуліну також зменшуються в ході вимірювання через 1 і 2 години після їжі. У такому режимі харчування, організм не потребує того, щоб виробляти стільки інсуліну, щоб контролювати рівень цукру в крові. Цікава знахідка для численних людей з діабетом!

Діабет, факти:
Є два типи діабету. Діабет 1 типу відбувається через відсутність секреції інсуліну підшлунковою залозою. Ця хвороба зачіпає близько 10% хворих на цукровий діабет і особливо часто вражає молодих людей.

Цукровий діабет 2 типу відбувається через неправильне використання інсуліну клітинами організму. Це набагато більш поширена форма діабету і становить 90% від усіх випадків діабету. У Росії, цукровий діабет 2 типу впливає на близько 4 млн осіб (дані Державного реєстру). Ці цифри збільшуються щороку через погані звичок харчування і сидячого способу життя.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL