Головна » Різні новини » Як роботодавці підтримують ідею про «work-life balance»

Як роботодавці підтримують ідею про «work-life balance»

01.02.2017 в 21:58 переглядів: 366 коментарів: 0 Різні новини

Більше ніж половині офісних співробітників доводиться жертвувати особистим життям, вільним часом, сім’єю і друзями на користь роботи. Кожен четвертий звинувачує в цьому роботодавця. При цьому, як показало опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, майже дві третини начальників намагаються створювати умови для підтримки «work-life balance» своїх підлеглих.

Українських «білих комірців» виправдано можна вважати кар’єристами. Понад половина з них жертвує особистим життям і вільним часом на користь роботи. Лише кожному четвертому-п’ятому вистачає часу і сил для повноцінної самореалізації в обох сферах. При цьому відмовляються від кар’єри і цікавих проектів на користь особистого життя не більше ніж 4% опитаних.

Кожен другий головною причиною того, що йому доводиться багато працювати і жертвувати собою заради кар’єри, назвав складну ситуацію в країні. Ще чверть пояснюють такий перебіг подій завищеними вимогами збоку роботодавця. І майже стільки ж бачать причину в самих собі й своєму невмінні гармонійно організувати власне життя.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL