Головна » Здоров`я » Як ромашка пов'язана з рівнем смертності у жінок

Як ромашка пов'язана з рівнем смертності у жінок

18.04.2016 в 07:48 переглядів: 386 коментарів: 0 Здоров`я
Дослідники медичного факультету Техаського університету в Галвестоні виявили, що вживання чаю з ромашки пов'язано зі зниженням ризику смерті від усіх причин у жінок старше 65 Отримані результати були опубліковані в останньому номері видання The Gerontologist.

Ромашка є одним з найстаріших, найбільш широко використовуваних і добре документованих лікарських рослин в світі, вона рекомендована для застосування в різних цілющих формах. В даний час ромашка широко використовується в якості рослинного лікарського засобу в у багатьох країнах світу - від Латинської Америки до Європи.

У дослідженні охоплюється семирічний період стану здоров'я літніх людей, протягом якого вчені відстежували ефекти ромашки і причину смерті. Дослідники проаналізували дані 1677 чоловіків і жінок у віці від 65 років і старше з п'яти південно-західних штатів США, в тому числі зі штату Техас. Чотирнадцять відсотків людей в дослідженні регулярно пили ромашковий чай.

Дані показали, що споживання ромашки було пов'язано з 29 відсотками зниження ризику смерті від усіх причин серед жінок в порівнянні з тими, хто не брав ромашку - навіть після коригування результатів на демографію, стан здоров'я та поведінкові фактори. Найцікавіше, що подібний цілющий ефект не спостерігався у чоловіків!

«Причина різниці в наших зареєстрованих результатах між жінками і чоловіками не ясна, хоча, треба сказати, що саме жінки частіше споживали ромашку, ніж чоловіки,» сказав Брет Хорв, доцент кафедри сімейної медицини UTMB. «Ця різниця може бути пов'язано з традиційними ролями статей, в результаті чого жінки більше зайняті по дому, де є більше« маркерів »і нагадувань про необхідність займатися здоров'ям і про наявність під рукою всіх речей, які цьому сприяють, а також може відображати велику залежність жінок від народних засобів, таких як трави. »

Незрозуміло, як саме споживання ромашки пов'язано зі зниженням смертності. Останні дослідження показали, що ромашка несе потенційні вигоди в лікуванні гіперглікемії, розладів шлунка, діабетичних ускладнень і тривожних розладів. Ромашка також відома можливостями зниження рівня холестерину, є антиоксидантом, антимікробну, протизапальну і антітромбоцітарнихм засобом. Точне знання того як саме діє ромашка і за рахунок чого пов'язана зі зниженням смертності, являє собою важливу область для майбутніх досліджень.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL