Головна » Економіка » Як українцям компенсуватимуть вартість ліків

Як українцям компенсуватимуть вартість ліків

24.11.2016 в 10:28 переглядів: 233 коментарів: 0 Економіка
У держбюджеті-2017 на відшкодування вартості ліків виділено 1,2 млрд грн, але як буде проходити цей відшкодування - поки невідомо.

З початку 2017 року Україна повинна повноцінно запрацювати реімбурсація - компенсація вартості ліків деяким категоріям українців. У проекті постанови Кабміну уточнили, що компенсувати вартість ліків будуть українцям з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом і астмою.

Експерти спробували підрахувати, у скільки обійдеться державі реімбурсація. За даними спеціалізованого ресурсу Apteka.ua, на сьогоднішній день на сайті Міністерства охорони здоров'я на громадські обговорення виставлено кілька проектів на цю тему, зокрема, Про референтному ціноутворенні на лікарські засоби, Про введення відшкодування лікарських засобів, Про державне регулювання цін на лікарські засоби.

Останній, наприклад, передбачає ввести з 1 січня 2017 державне регулювання максимальних цін на лікарські засоби, які будуть визначатися за допомогою порівняння вартості одного і того ж препарату в 5 референтних країнах (Польщі, Латвії, Словаччині, Угорщині, Чехії).
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL