Головна » Економіка » Як в Грузії: харківським чиновникам будують прозорий офіс-кристал з підсвічуванням

Як в Грузії: харківським чиновникам будують прозорий офіс-кристал з підсвічуванням

13.06.2016 в 08:13 переглядів: 250 коментарів: 0 Економіка
У Харкові на базі покинутій радянської споруди зведуть сучасний регіональний центр надання адміністративних послуг. Вся робота службовців стане видно як на долоні - будівля буде прозорим.
Будівельники вже працюють на місці колишнього Будинку побуту на проспекті Тракторобудівників, 144. Перший віце-мер міста Ігор Терехов повідомив, що новий центр буде унікальний тим, що в ньому будуть надаватися як адміністративні, так і соціальні послуги, причому не тільки харків'янам, а й жителям Харківської області.

Будівля спроектували харків'яни під керівництвом зодчих з Грузії

Як розповів "Сегодня" головний інженер проекту, завкафедрою будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова Валерій Шмуклер, нова будівля спроектували зі збірного залізобетону з застосуванням нових технологій і використанням сучасних матеріалів. Зараз будівельники розбирають стару конструкцію, знімають перекриття і визначають місця, де необхідно її посилити. За проектом, від старої будівлі залишиться лише каркас, який трансформують і зміцнять.

Нова споруда буде прозора з трьох сторін, з вулиці буде видно, що відбувається всередині. "Без присвятив" зроблять тільки дворової фасад, куди не виходитимуть вікна чиновницьких кабінетів і де розмісили архіви. Всередині будівлі все скляні перегородки теж будуть прозорими, а до фасаду прибудують вхідну групу у вигляді скляної піраміди.

"Будівля буде схоже на кристал з підсвічуванням. Все буде повністю комп'ютеризовано і зроблено так, щоб відвідувач витрачав мінімум часу на отримання потрібної послуги. Зона обслуговування відвідувачів буде тільки на першому поверсі, тому нікому не доведеться бігати по всій будівлі", - розповів Валерій Шмуклер .
Для людей з обмеженими можливостями теж передбачені всі зручності: починаючи від заїзду та закінчуючи спеціальною підлоги плиткою для людей на візках та незрячих.

Унікальна будівля сконструювали харків'яни, але в тісній співпраці з грузинськими фахівцями, які регулярно приїжджали до нашого міста і ділилися досвідом. До слова, в Грузії подібні прозорі Будинку юстиції стали загальної гордістю і символами нового підходу до держпослуг. За словами Терехова, до нового центру організовують зручний під'їзд громадського транспорту, а поруч облаштують дві великі парковки. Незабаром до будівлі почнуть підводити комунікації, а відкрити його планують навесні наступного року.
http://www.segodnya.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL