Головна » Різні новини » Як відвідування богослужінь впливає на тривалість життя

Як відвідування богослужінь впливає на тривалість життя

19.05.2016 в 07:55 переглядів: 212 коментарів: 0 Різні новини
Ходіння в церкву корисно не тільки для душі, але також може знизити ризик передчасної смерті, показало нове дослідження вчених з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я.

Фахівці розглянули присутність на релігійних службах та ризик наступної смерті у жінок. Згідно з отриманими даними, відвідування церкви всього один раз в тиждень було пов'язано з більш низьким ризиком смерті від всіх причин, в тому числі серцево-судинних захворювань і раку. Такі висновки були зроблені в ході 20-річного випробування, що оцінює здоров'я медсестер.

Жінки, які відвідують релігійні служби більше одного разу в тиждень, мають на 33% нижчий ризик смерті в порівнянні з жінками, які ніколи не ходять на релігійні служби. Жінки, які відвідують релігійні служби один раз в тиждень, мають на 26% нижчий ризик ранньої смерті, в той час як для жінок, які відвідують церкву менше одного разу на тиждень, ризик смерті знижується на 13%.

Дослідники вважають, що оптимізм і почуття спільності можуть боротися з наслідками стресу і депресії, що призводить до більш високої тривалості життя.

За словами експертів, відвідування релігійних служб підвищує соціальну підтримку, запобігає тягу до тютюну, зменшує депресію і допомагає людям розвивати більш оптимістичний погляд на життя.
http://healthvesti.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL