Головна » Різні новини » Яка причина затягування ЄУ зі скасуванням віз для українців

Яка причина затягування ЄУ зі скасуванням віз для українців

01.11.2016 в 07:26 переглядів: 420 коментарів: 0 Різні новини
Між Єврокомісією, країнами-членами ЄС і Європарламентом йде дискусія про те, хто отримає більше повноважень при реагуванні на міграційні ризики.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив зволікання з наданням безвізового режиму Україні і Грузії внутрішніх процесів в Євросоюзі. Про це він повідомив в середу, 12 жовтня, в коментарі журналістам, передає ЛІГА.net.

"Є дискусія всередині Європейського союзу, яка не пов'язана з Україною. Єврокомісія і відповідний комітет Європарламенту підтвердили, що ми виконали всі наші зобов'язання. Зараз між Європейською Комісією, країнами-членами ЄС і Європарламентом ведеться дискусія про те, хто отримає більше повноважень при визначенні того, як реагувати на міграційні ризики ", - сказав він.

Клімкін наголосив, що визначення ризиків буде працювати по всіх країнах, в яких вже діє або буде надано безвізовий режим. "Ми сподіваємося, що в цьому місяці або в наступному цей механізм буде узгоджений і це відкриє шлях для нас і Грузії, щоб отримати безвізовий режим", - підкреслив він.

Відповідаючи на питання про те, чи доведеться громадянам України платити збір при в'їзді до країн ЄС після отримання безвізового режиму, Клімкін повідомив, що Євросоюз працює над системою, яка буде контролювати в'їзд. "Це не означає, що система буде дозвільної. Це не означатиме, що ви будете отримувати дозвіл на в'їзд.

Але маючи не тільки міграційні, а й терористичні ризики, Євросоюз хоче контролювати. У комп'ютері фіксуватиметься інформація про в'їзд ... Зараз ніяких дискусій про те, чи буде це платним, немає. Не потрібно передавати ці спекуляції. Я вже чув про 14 євро і про 24 євро. Поки такі дискусії Єврокомісія не веде ", - додав він.

Питання про введення безвізового режиму для українців не внесений до порядку денного жовтневої сесії Європарламенту.

Раніше глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що в Євросоюзі не впевнені, що питання про надання Україні безвізового режиму буде вирішене до саміту 24 листопада.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL