Головна » Різні новини » Яка робота виявилася шкідливіше офісної

Яка робота виявилася шкідливіше офісної

06.06.2016 в 08:00 переглядів: 173 коментарів: 0 Різні новини
Повернутися з роботи - значить, нарешті, розслабитися. Так вважає більшість людей. Але насправді все якраз навпаки!

Вчені з Університету Піттсбурга досліджували 113 чоловіків і жінок, які працюють повний робочий день.

Кожен представив детальну інформацію про те, скільки годин працює, який рівень їхньої відповідальності та які обов'язки по дому вони виконують після роботи.

Випробовувані щодня вимірювали артеріальний тиск протягом дня, щоб відстежувати його зміни на роботі і вдома.

Висновки, опубліковані в журналі психосоматичної медицини, дозволяють вченим припустити, що ні сама навантаження, а стрес від думок про те, як впоратися з нею, викликає підвищення тиску.

Крім того, деякі побутові проблеми по-справжньому шкідливі для серця: наприклад, прибирання, приготування їжі, відвідування торгових центрів, обслуговування і ремонт автомобілів, оплати рахунків і облік сімейного бюджету.

Багато батьків не можуть домовитися між собою, щоб розподілити обов'язки по догляду за дітьми, і це теж викликає у них стрес.

Домашні клопоти підвищують систолічний свідчення на цілих 4.4 пункту, турбота про будинок і ремонт автомобілів по 2.64 і оплати рахунків за 1.66.

Хоча деякі дослідження показують, що енергійні заняття по дому можуть бути корисні для серця, вчені вважають, що повторюється характер цих справ викликає в організмі не самі позитивні реакції.

У доповідь про свої висновки вони сказали: «Домашні клопоти носять рутинний характер і майже ніколи не винагороджується, тому стрес від них не менший, ніж від роботи в офісі».

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.co.ke/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL