Головна » Здоров`я » Які продукти сприяють розвитку небезпечної хвороби

Які продукти сприяють розвитку небезпечної хвороби

28.04.2016 в 18:41 переглядів: 270 коментарів: 0 Здоров`я
Американські науковці з Комплексного центру досліджень раку Лайнбергера, що розташований при Університеті Північної Кароліни, поставили собі за мету виявити, чи впливає вживання насичених жирів на розвиток раку простати у чоловіків.

Насичені жири та їх велику кількість спостерігається в м'ясної продукції і деяких видах сирів. Провівши дослідження і опитавши більше 1800 добровольців, які у часових рамках з 2004 по 2009 рік отримали діагноз «рак простати», наукові фахівці цікавилися дієтою і їжею, які щодня вживали випробовувані.

Цікавим виявився той факт, що ті індивідууми, які активно харчувалися насиченими жирами, мали агресивну стадію розвитку ракової пухлини в простаті.

Після вчені давали піддослідним статини, які покликані знижувати рівень холестерину в крові, в цьому випадку насичені жири не впливали на розвиток пухлини.

Вегетаріанці і зовсім мали слабкі стадії розвитку ракової пухлини. З усього цього випливає висновок, що на збільшення раку впливають насичені жири і харчування жирними продуктами.

Джерело:http://telegraf.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL