Головна » Економіка » Які труднощі виникають при ввезенні б / у авто

Які труднощі виникають при ввезенні б / у авто

01.09.2016 в 10:40 переглядів: 452 коментарів: 0 Економіка
Водії розповіли, до чого "чіпляються" на митниці при ввезенні б / у авто з-за кордону.

Підводні камені: Як правильно розмитнити авто зі зниженим акцизом
З 1-го серпня 2016 року українська влада обрадували народ зниженням акцизу на б / у авто з-за кордону. Однак на практиці водіям, які хочуть скористатися зниженням збору, доводиться нелегко, пише UBR.

Довести, що авто не з Росії

Дуже часто палиці в колеса вставляють співробітники митної служби. За словами автомобілістів, однією з хитрощів митників є вимога підтвердити країну походження, що ввозиться іномарки.

Однією з прийомів митників є вимога підтвердити країну походження, що ввозиться іномарки

Формально все законно. Вводячи пільгові акцизи, народні депутати спеціально обумовили, що діють нові ставки лише на б / у авто "не з країн агресорів", тобто, на машини з Росії вони не поширюються.

Але українці, які купили машину в Європі, часто навіть не підозрюють, що потрібно пред'являти додаткову довідку про те, що це авто не російське. На кордоні ж їм пропонують або повертатися назад за довідками, або митниць автомобіль по повному акцизу. Природно, на останній варіант практично ніхто не погоджується.

Парадокс ситуації полягає в тому, що ті ж німці, у яких українці масово купують старі авто, не видають подібних довідок, а купча на машину, оформлена в Німеччині, не є для наших митників достатнім підтвердженням того, що авто «не російське".

Щоб вирішити проблему, українці купують потрібні довідки в Польщі: тамтешні фірми швидко зорієнтувалися і штампують їх всього по 25-30 євро.

Митники можуть поставити під сумнів вартість авто, навіть є сума вказана в нотаріально завіреному договорі купівлі-продажу

Але водії, у яких є "зайві" гроші, але немає часу на оформлення додаткових паперів, змушені розмитнювати автомобілі зі сплатою повного акцизу, а це кілька тисяч євро.


Про те, що такі випадки дійсно є, розповів гонщик з Львівської області, який попросив не називати його імені.

Про інших хитрощах митників

В арсеналі у митників є і інші зачіпки, що дозволяють їм тиснути на водіїв.

"Можуть поставити під сумнів вартість авто, навіть якщо сума вказана в нотаріально завіреному договорі купівлі-продажу. Є випадки, коли водіїв звинувачують в "скручивании" спідометра, стверджуючи, що "пробіг занадто маленький". Питають де взяв гроші на покупку, адже за законом через кордон можна провезти 10 000 євро, а авто рівня Євро-5, як правило, коштує дорожче ", розповів львівський водій.

При наявності потрібних зв'язків і 1000-3000 євро податок реально зменшити в рази

Мета цих причіпок одна - змусити людину або розмитнити авто за повним акцизу або, як мінімум, "поділитися" з митником. "Гонщики" розповіли, що на різних митницях авто оцінюють в різну суму, що впливає на підсумковий розмір нарахованого акцизу. При наявності потрібних зв'язків і 1000-3000 євро податок реально зменшити в рази.

"Страшилки" про проблеми на митниці масово поширюються в водійському середовищі, обростаючи все новими і новими подробицями.

Так, навіть ті українці, які раніше збиралися з'їздити за авто в Європу, мають гроші, візу і не боятися тривалих переїздів, тепер задумалися чи варто вплутуватися в таку авантюру.

Раніше ГРОШІ розповідали про те, як отримати сертифікат походження на автомобіль.
http://news.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL