Головна » Здоров`я » Який продукт захищає від захворювань кісток

Який продукт захищає від захворювань кісток

20.04.2016 в 18:30 переглядів: 144 коментарів: 0 Здоров`я
Рослина, з якого роблять текілу, Agave tequilana, підсилює засвоєння кальцію, магнію і сприяє утворенню нової кісткової тканини. Це відкриття може допомогти впоратися з остеопорозом, заявили американські вчені.

У агаві містяться фруктани, які разом з гармонійної мікрофлорою кишечника допомагають формуватися нової кісткової тканини, навіть при наявності остеопорозу. Це було доведено на прикладі гризунів, у яких штучно викликали остеопороз.

Тваринам давали фруктани протягом восьми тижнів. Після проводився аналіз показників засвоєння мінеральних речовин і остеокальцину - білка, що сигналізує про процес формування нової кісткової тканини. Виявилося, споживання фруктанов дозволяло мишам синтезувати майже на 50% більше остеокальцину. До того ж, у них збільшився діаметр кісток.

Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, фруктани взаємодіють з мікрофлорою. В результаті вони перетворюються в коротколанцюгові жирні кислоти. Ці кислоти вловлюють там же мінеральні речовини і допомагають транспортувати їх до кісткових клітин.

Джерело:http://newsland.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL