Головна » Різні новини » Який вітамін гальмує розвиток старечого недоумства

Який вітамін гальмує розвиток старечого недоумства

31.03.2016 в 07:46 переглядів: 242 коментарів: 0 Різні новини
Щоденний прийом високих доз вітаміну В гальмує розвиток старечого недоумства і оберігає головний мозок у людей похилого віку від зменшення, властивого цьому руйнівному процесу. Ці висновки зроблені британськими вченими з Університету Оксфорда після дворічних клінічних випробувань, в яких вітаміни групи В (В1, В6, В12 і фолієва кислота) використовувалися у великих дозах: не в профілактичних, а в терапевтичних цілях.

Передбачається, що близько 16% населення старше 70 років мають щонайменше легкі порушення пам'яті, мови і мислення в зв'язку з дегенеративними процесами в головному мозку, які супроводжують старіння.

В експерименті за участю близько ста чоловік використовувалися дози вітаміну В12 в 300 разів більше рекомендованих зазвичай, фолієвої кислоти - в 4 рази більше і вітаміну В6 - в 4 рази більше. Для цього використовувався препарат «TrioBe Plus», повідомляє журнал PLoS One. Атрофічні зміни в головному мозку випробовуваних були майже вдвічі менше, ніж у людей, які не отримували цю терапію. Автори цієї роботи мають намір негайно повторити цей експеримент на більшій кількості учасників, щоб отримати більш достовірні дані.

На думку редакції Посольства медицини, нові факти відкривають чудову можливість продовжити здоров'я і молодість дуже простим способом. Але, дорогі читачі, не поспішайте ковтати вітаміни в таких же високих дозах. Експеримент ще не закінчено. Немає достатніх даних про можливі негативні сторони такого лікування, так що поспішаючи, Ви стаєте ще одним піддослідним кроликом. Чи готові Ви до цього ризику?

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL