Головна » Різні новини » Яких нововведень слід очікувати українцям

Яких нововведень слід очікувати українцям

05.08.2016 в 08:19 переглядів: 637 коментарів: 0 Різні новини
http://financeУкрзалізниця готує українцям ряд новводеній, а також зростання цін на ж / д квитки.

В Укрзалізниці готують ряд нововведень для українських громадян, пишуть Вести. Головний залізничний перевізник країни має намір замінити старі склади сучасними. На підприємстві запланували закупити 21 новий вагон, в тому числі 13 вагонів-трансформерів.

Про вагони-трансформери і рейкобуси

Вагони-трансформери послужать ефективною альтернативою потягів далекого прямування, відзначають в УЗ. Крім того, такі вагони дозволять перевозити більше пасажирів завдяки тому, що чотиримісні купе зможуть трансформуватися в шестимісні з сидячими місцями. Матраци разом з постільною білизною більшу частину поїздки будуть заховані в нішах спальних полиць, а вийматися звідти будуть, коли пасажир стане вкладатися спати.

Вагони-трансформери послужать ефективною альтернативою потягів далекого прямування

Екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава зазначив, що таких вагонів потрібно запускати частіше і на більш тривалі рейси. "Зрозуміло, що на сидячих місцях люди будуть їздити до якоїсь зупинки, а не всю ніч. Тому кожне місце можна буде продавати кілька разів на проміжних станціях ", - додав він.

В Україні вагони-трансформери вже виробляють Дніпровський і Харківський вагонобудівні заводи. До цього часу їх експортували за кордон, наприклад, в Казахстан.

На зміну приміським електропоїздів і дизелів в Україну прийдуть рейкові автобуси

А ось на зміну приміським електропоїздам і дизелям в Україну прийдуть рейкові автобуси, які вважаються більш економічною альтернативою. Рейковий автобус являє собою гібрид автобуса і електрички. Його чотири вагони зможуть перевезти до 200 чоловік. Рейкобуса призначені для близьких відстаней (від 30 до 100 км). Вони можуть курсувати зі швидкістю до 120 км на годину. Зовні новинка практично не буде відрізнятися від сучасного трамвая.

Що буде з цінами на квитки

Про підвищення тарифів в Укрзалізниці кажуть з обережністю."Ми зіткнулися з неприємною ситуацією кілька місяців тому, коли за двома напрямками квитки сильно подорожчали, і люди дуже обурювалися", - розповів речник відомства Данило Ваховський. Однак найближчим часом вартість ж / д квитків все-таки можуть переглянути у бік підвищення.

Протягом двох років тарифи можуть вирости на 10-20%

"Природно, переглядати їх (тарифи - Ред.) Будуть в бік збільшення. Але тільки тоді, коли підвищаться доходи населення, інакше ми ризикуємо накликати соціальний колапс. Тарифи будуть підвищувати поступово - зараз вони покривають лише 30% собівартості, так що до ідеальної картини потрібно, щоб вони виросли в три рази, але це не перспектива найближчих років. Проте, протягом двох років вони можуть вирости на 10-20% ", - зазначив директор Центру транспортних стратегій Сергій Вовк.

Квитки продаватимуть в автоматах

Запустять єдиний квиток: на поїзд, автобус і літак. До кінця 2017 в Україні хочуть повністю перейти на електронні квитки, які можна буде купувати в автоматах. Крім того, запустять єдиний квиток: на поїзд, автобус і літак. Експерти кажуть, що в теорії програма Балчуна цілком підйомна.

"Рішення, які пропонують, вже давно працюють в європейських країнах, так що заковика за прозорим впровадженням цих технологій", - підкреслив Сергій Вовк. Раніше глава УЗ Войцех Балчун заявляв про те, що реформа Укрзалізниці не буде швидкою.


http://lingvoportal.blogspot.com


 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL