Головна » Інтернет » ​Яндекс.Транспорт почав працювати ще у чотирьох містах України

​Яндекс.Транспорт почав працювати ще у чотирьох містах України

29.09.2016 в 10:14 переглядів: 481 коментарів: 0 Інтернет

Мобільна програма Яндекс.Транспорт тепер доступна ще у чотирьох містах України: Житомирі, Коростені, Ужгороді та Кам'янці-Подільському. Жителі цих міст тепер можуть дізнатися, де зараз потрібний тролейбус або маршрутка та коли вони будуть на зупинці. У травні минулого року програму було запущено у Києві повідомляється на yandex.ua/company

Спостерігати за рухом тролейбусів і маршруток можна просто на карті: вони відображаються у вигляді міток, які переміщуються відповідно до руху транспорту. Для кожного тролейбуса чи маршрутки зазначено номер і маршрут, а для кожної зупинки — який транспорт на ній зупиняється та коли він приїде. Пасажири, які стоять на зупинці, можуть подивитися, скільки ще чекати. А якщо людина ще не вийшла з дому, вона може підійти на зупинку саме до приходу транспорту.

Номери маршрутів і зупинки можна зберігати у вибраному, щоб не шукати їх щоразу. Якщо користувач не знає, як дістатися з однієї точки в іншу, Яндекс.Транспорт допоможе йому побудувати маршрут.

У програмі є практично весь громадський транспорт перерахованих міст, за винятком трамваїв Житомира, які з’являться через декілька місяців. Дані про пересування транспорту сервісу передає компанія «Дозор Україна», яка обладнала маршрутки і тролейбуси GPS-системою моніторингу. Крім України, Яндекс.Транспорт працює у Росії, Казахстані, Білорусі та Фінляндії.
Завантажити програму можна в App Store або Google Play.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL