Головна » Різні новини » Японія запустила ракету зі штучним інтелектом

Японія запустила ракету зі штучним інтелектом

17.08.2016 в 06:43 переглядів: 201 коментарів: 0 Різні новини
Ракета "Епсілон" оснащена спеціальними приладами, за рахунок яких перевірка і контроль її готовності до запуску відбуваються автоматично. У зв'язку з цим для запуску ракети потрібно всього 8 осіб замість 150.

Японія запустила в космос новітню ракету-носій "Епсілон". Ракета значно економічніше всіх інших ракет з фінансових, тимчасовим і людським витрат.

Ракета успішно вивела на орбіту науково-дослідний супутник SPRINT-А.

"Епсілон" приблизно в два рази менше використовуваної зараз Японією ракети Н2А. Ракета оснащена приладами з функцією штучного інтелекту, за рахунок чого перевірка і контроль її готовності до запуску відбуваються автоматично.

Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) повідомляє, що витрати на розробку ракети "Епсілон" склали 37 млн ​​доларів, що в два рази дешевше ракети Н2А.

Запуск ракети транслювався в прямому ефірі. Неподалік від стартового майданчика зібралися натовпи людей.

Дані про Сонячну систему

Супутник SPRINT-А буде збирати дані про ультрафіолетових променях, які поглинаються атмосферою Землі та не досягають її поверхні. Крім того, він буде отримувати відомості про атмосферу Марса і Венери і про інших планетах Сонячної системи.

Так як ракета використовує прилади з функцією штучного інтелекту, то для запуску необхідно лише вісім чоловік, тоді як на запусках інших ракет працюють бригади з 150 чоловік.

Не так давно Японія також відправила говорить робота на Міжнародну космічну станцію.
http://techno.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL